8.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri
720P
 • 1.312İZLENME

  5BEĞEN

  0BEĞENME

Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri

Amazon Studios’un dizisi, Orta Dünya tarihinin destanlara konu olan İkinci Çağ’ındaki efsanevi kahramanları ilk kez ekrana getirecek. J.R.R. Tolkien’ın The Hobbit ve The Lord of the Rings’inin binlerce yıl öncesinde geçen bu epik drama, izleyicileri büyük güçlerin ortaya çıktığı, krallıkların yükseldiği ve çöktüğü, sürpriz kahramanların sınandığı, umudun pamuk ipliğine bağlı olduğu ve Tolkien’ın kaleminden çıkan en büyük kötü karakterin tüm dünyayı karanlığa gömmekle tehdit ettiği bir döneme götürecek. Orta Dünya’nın büyük ölçüde barış içinde olduğu bir dönemde başlayan dizi, hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan bir grup karakterin uzun süredir dönmesinden korkulan bir kötülüğün yeniden yükselmesiyle yüzleşmesini anlatacak. Sisli Dağlar’ın karanlık derinliklerinden, elflerin başkenti Lindon’ın görkemli ormanlarına, göz alıcı ada krallığı Númenor’dan haritanın en uç köşelerine, bu krallıklar ve karakterler, Orta Dünya’dan ayrıldıktan çok sonra da anlatılmaya devam edecek efsanelerini şekillendirecekler... hdfilmcehennemi iyi seyirler diler... hdfilmcehennemi2.net keyifli seyirler diler.

 1. The Last of Us’ın Türkiye’de yayınlanacağı platform belli oldu!
    2 hafta Önce   15
  The Last of Us’ın Türkiye’de yayınlanacağı platform belli oldu! Popüler konsol oyunlarından The Last of Us, TV dizisi olarak uyarlandı. Bugün de hangi platformda ne zaman yayınlanacağı belli oldu.
  Beyazperde Kullanıcılarının En Çok Ziyaret Ettiği 2022 Dizileri
    1 ay Önce   17
  Beyazperde Kullanıcılarının En Çok Ziyaret Ettiği 2022 Dizileri Beyazperde kullanıcıları 2022 yılında, en çok hangi dizilerin sayfalarını ziyaret etti?
  “The Rings of Power”da Oyuncu Değişikliği!
    2 ay Önce   25
  “The Rings of Power”da Oyuncu Değişikliği! Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisine yeni isimler katılıyor.
  “Carnival Row” Sonunda 2. Sezona Kavuşuyor
    3 ay Önce   40
  “Carnival Row” Sonunda 2. Sezona Kavuşuyor Amazon'un unutulmuş fantastik dizisi, dört yıl aradan sonra 2. sezonuyla geri dönecek.
  Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Filmler (17 – 23 Ekim)
    3 ay Önce   46
  Netflix Türkiye’de En Çok İzlenen Filmler (17 – 23 Ekim) Netflix Türkiye 17 - 23 Ekim 2022 haftasında en çok izlenen 10 filmi açıkladı!Netflix Türkiye, her hafta olduğu gibi platformda en çok izlenen filmleri listeledi. Listede başı Charlize Theron'lı Netflix orijinal yapımı 
Yorum Alanı