5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Vahşi Kahraman
720P
 • 245İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Vahşi Kahraman

Bin sekiz yüzlü yılların başında Amerikanın Batısına avlanmak üzere gelen bir İngiliz soylusu (Richard Harris) Sioux kızılderililerine esir düşer.Kızılderililer onu öldürmez ama bir hayvana yaptıkları muamelenin aynısını gösterirler.İngiliz soylusu zamanla kabilenin dilini ve adetlerini öğrenir.Gelişen bazı olaylar sonrası kabile tarafından aralarına kabul edilebilmesi için zorlu sınavlardan geçmesi gerektiği söylenir.

  Etiketler: , , , ,
 1. Gişede “Black Panther: Wakanda Forever” ve “Violent Night” Rekabeti
    2 ay Önce   34
  Gişede “Black Panther: Wakanda Forever” ve “Violent Night” Rekabeti Amerika gişesinde "Black Panther 2" liderliği devam ederken "Violent Night" sürpriz yaptı.
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta! (2 Aralık 2022)
    2 ay Önce   18
  Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta! (2 Aralık 2022) Bu hafta 3’ü yerli 9 film vizyona giriyor.Aralarında David Harbour'ın başrolde olduğu
  Black Adam’ın Gücü DC Filmlerini Kurtarmaya Yeter mi?
    3 ay Önce   28
  Black Adam’ın Gücü DC Filmlerini Kurtarmaya Yeter mi? Filme gelen ilk yorumlar, Black Adam'ın DC Genişletilmiş Evreni'nin kurtarıcısı olabileceğini gösteriyor.
Yorum Alanı