5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Tunnelen
İMDb 7.0 720P
  • 472İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Tunnelen

Tunnelen izle, Tunnelen filmini izle - Bu ilgi çekici sinema filminin ana eylemleri Batı Norveç'te ortaya çıkıyor. Yukarıdan büyük bir benzin deposuna sahip büyük bir yakıt kamyonu çöktü. Bu trajik olay, dağların ortasında uzun bir tünelin tam ortasında meydana geldi. Kaza nedeniyle, araba kaçınılmaz olarak patladı ve bu da korkunç sonuçlara yol açtı. Noel'i kutlamak için eve gitmek için acele eden birçok kişi gerçek bir yangın tuzağına girdi ve nasıl çıkacağını ve kendi hayatlarını nasıl kurtaracağını bilmiyordu. Umutsuz ateşten kaynaklanan tuzağa ek olarak, dışarıda şiddetli bir don oluşması ve dışarı çıkmalarını önleyen büyük bir kar fırtınası öfkelenerek durum büyük ölçüde kötüleşti.
Film tüneli. Hayatı tehdit eden 2020 izle bedava online kaliteli. Buna göre, korkunç hava koşulları nedeniyle, kurtarıcılar da mağdurlara gidemedi ve tıbbi yardım sağlayarak ve tuzaktan serbest bırakarak onlara yardım edemedi. İnsanlar çok korkmuşlardı ve sevdikleri akrabalarını kendilerini kapalı festival masasında ne zaman bekleyebileceklerini bilmeden, olanlardan tamamen şok oldular. Panik yüzünden insanlar delirmeye başladı, insan ve ahlaki standartları tamamen unuttu, çünkü herkes kendisi için savaşmaya başladı. Çocuklar sadece kendi hayatlarını korumak, başkalarının kaderini ihmal etmekle ilgileniyorlardı.

  Tür: Uncategorized
  Etiketler: ,
Yorum Alanı