5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
The Princess
720P
 • 251İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

The Princess

Büyülü bir şatoda yaşayan bir prenses, babası tarafından acımasız bir sosyopatla nişanlandırılır. Ancak tüm prenses normlarıyla yüzleşerek istemediği bir evliliği gerçekleştirmeyi kabul etmez. Nişanlısıyla evlenmeyi reddedince, kaçırılır ve babasının şatosunun uzak bir kulesine kapatılır. Babasının tahtını gasp etmekten asla vazgeçmeyen, kinci ve hor görülen bir talibiyle karşılaştıktan sonra prenses, onunla birlikte kendisini, ailesini ve krallığı kurtarmak için harekete geçer.


  Etiketler: , , , , ,
 1. Netflix’in “Avatar: The Last Airbender” Dizisinden İlk Fragman!
    3 hafta Önce   15
  Netflix’in “Avatar: The Last Airbender” Dizisinden İlk Fragman! Canlı aksiyon "Avatar: Son Hava Bükücü" dizisinden teaser fragman yayınlandı.
  “Acemi Prenses 3” İçin Hazırlıklar Başladı!
    1 sene Önce   99
  “Acemi Prenses 3” İçin Hazırlıklar Başladı! Anne Hathaway başrollü "The Princess Diaries" serisi devam edecek...
  “Dungeons and Dragons” Filminin Son Fragmanı Yayınlandı
    9 ay Önce   72
  “Dungeons and Dragons” Filminin Son Fragmanı Yayınlandı "Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasındaki Onur" 7 Nisan'da Sinemalarda!
  Ryan Reynolds’ın Yazdığı Noel Temalı Deadpool Filmine Ne Oldu?
    1 sene Önce   93
  Ryan Reynolds’ın Yazdığı Noel Temalı Deadpool Filmine Ne Oldu? Reynolds, Noel temalı bir Deadpool filmi kaleme aldığını açıkladı. Peki bu filmi izleyebilecek miyiz?
Yorum Alanı