5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Summer of Soul Full Hd film izle
İMDb 0.3 720P
  • 323İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Summer of Soul Full Hd film izle

Summer of Soul (...Or, When the Revolution Could Not Be Televised) izle
Summer of Soul (...Or, When the Revolution Could Not Be Televised) izle ⚡ Summer of Soul izle ⚡ belgesel muzikal türündeki 2021 yapımlı filmi full türkçe altyazılı olarak yüksek kalitede izle.
Summer of Soul konu ve özeti
Summer of Soul izle , Summer of Soul (…Or, When the Revolution Could Not Be Televised) izle , Summer of Soul 2021 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Belgesel film ve müzik videosu Summer of Soul, bu filmde benzersiz bir şekilde belgelenen Siyah tarihini, kültürünü ve modasını kutlayan destansı bir kutlamaya dayanmaktadır. Harlem Kültür Festivali, 1969 yazında Woodstock’un (şimdi Marcus Garvey Park) yaklaşık 100 mil güneyinde, Mount Morris Park’ta altı hafta boyunca çekildi. Yakın zamana kadar, hiç kimse görüntüleri görmedi veya duymadı. SUMMER OF SOUL, tarihin merceğinden, hem geçmiş hem de şimdiki kriz zamanlarında müziğin dönüştürücü gücünü gösteriyor. Dahil edilen sanatçılar arasında Stevie Wonder, Nina Simone, Sly and the Family Stone, Gladys Knight and the Pips, Mahalia Jackson, B.B. King, The 5th Dimension ve daha fazlası yer alıyor.


Yapım yılı : 2021
16 Nisan 2022 10:35

tt11422728


IMDB : 8.0

Ülkesi :
United States


Yönetmen : Questlove


Oyuncular : Barbara Bland-Acosta
Darryl Lewis
Dorinda Drake

Ödüller : 1 Oscar Adaylığı. 61 ödül & 48 adaylık. total
Film Süresi : 118 dakika
Diğer Adları : Summer of Soul (...Or, When the Revolution Could Not Be Televised)


  Etiketler: , , , , , ,
Yorum Alanı