5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Sıradışı
İMDb 6.3 720P
 • 482İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Sıradışı

Sıradışı izle , Freaky izle , Sıradışı 2020 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle - On yedi yaşındaki Millie Kessler, günlerini liseye ve popüler grubun sert davranışlarına dayanmaya çalışarak geçirir. Ancak son sınıfı, kasabanın ünlü seri katili Kasap'ın bir sonraki kurbanı olduğunda endişelerinin en küçüğü olur. Kasap'ın doğaüstü bıçağı onu ve Millie'yi mucizevi bir şekilde bedenlerini değiştirmeye zorladığında, korkmuş ergen, kalıcı olarak orta yaşlı bir deliye dönüşmeden önce kimliğini geri almak için yalnızca 24 saati olduğunu keşfeder.

  Etiketler: , , ,
 1. “İtalyan Sinemasıyla Buluşma” 27 Kasım’da Başlıyor!
    3 hafta Önce   29
  “İtalyan Sinemasıyla Buluşma” 27 Kasım’da Başlıyor! İstanbul İtalyan Kültür Merkezi tarafından bu yıl 14.'sü düzenlenen “İtalyan Sinemasıyla Buluşma”, çağdaş İtalyan sinemasının en yeni ve dikkat çeken yapımlarını 27 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında İstanbul’a getiriyor!
  Kundura Sinema Sunar: Pazar Sinema Kulübü Başlıyor
    8 ay Önce   95
  Kundura Sinema Sunar: Pazar Sinema Kulübü Başlıyor Kundura Sinema’nın 80’ler ve 90’lardan klasikleri restore kopyalarıyla seyirciyle buluşturan film programı Pazar Sinema Kulübü başlıyor.
Yorum Alanı