5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Sevgili Yoldaşlar izle
İMDb 2.1 720P
  • 232İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Sevgili Yoldaşlar izle

Dear Comrades! izle
Dear Comrades! izle ⚡ Sevgili Yoldaşlar izle ⚡ dram tarih türündeki 2020 yapımlı filmi full türkçe altyazılı ve türkçe dublaj olarak yüksek kalitede izle.
Sevgili Yoldaşlar konu ve özeti
Sevgili Yoldaşlar izle , Dear Comrades! izle , Sevgili Yoldaşlar Filmini Full Türkçe Altyazılı Dublaj izle – 1962, Novocherkassk, SSCB’deydi. II. Dünya Savaşı sırasında, Lyudmila bir Komünist Parti yetkilisi olarak görev yaptı ve Stalin’in felsefesinin sadık bir destekçisiydi. Bayan, çabalarının komünist bir topluma yol açacağından emin olduğu için her türlü Sovyet karşıtı duygudan iğreniyor. SSCB’deki büyük işçi grevlerini gizlemek için yetkililer, yerel elektromotor endüstrisindeki bir grev sırasında bir işçi pikesinin öldürülmesini emretti. Lyudmila bunu gördü. Lyudmila, hayatta kalanlar plazayı tahliye ederken kızının katliamdan sonra ortadan kaybolduğunu keşfeder. Dünya görüşü darmadağın. Lyudmila’nın kızının aranması, şehrin mühürlenmesine, çok sayıda insanın tutuklanmasına ve hükümetin vahşeti saklama çabalarına rağmen devam ediyor. Ancak arama başarısız olsa bile kadının hayatı sonsuza kadar değişecektir.


Yapım yılı : 2020
26 Nisan 2022 12:16

tt10796286


IMDB : 7.3

Ülkesi :
Russia


Yönetmen : Andrey Konchalovskiy


Senaryo : Elena Kiseleva, Andrey Konchalovskiy


Oyuncular : Andrey Gusev
Vladislav Komarov
Yuliya Vysotskaya

Ödüller : 1 BAFTA Film Award14 wins & 37 nominations total.Nominated for 1 BAFTA Film Award14 ödül & 37 Adaylık. total
Film Süresi : 121 dakika
Diğer Adları : Dear Comrades!


Kategori : Dram , Tarih
İyi seyirler filmifullizle.pw

Yorum Alanı