5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
See
İMDb 7.6 720P
 • 168İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

See

See izle, Görü izle, See 1. Sezon izle, See 1. Sezon full izle, See 1. Sezon türkçe dublaj izle, See 1. Sezon türkçe altyazılı izle, See 1. Sezon hd izle, See 1. Sezon 2019 izle, Dünya üzerindeki herkesin görme yetisinin Tanrı tarafından alındığı bir dönemde geçen See'de insanlar dokunarak ve hissederek yollarını buluyordur. Avcılıkla yaşamlarını sürdüren bu halkın aralarına ikiz bebekler doğar. Bu bebeklerin görme yetisi vardır. Halk, onları ya şeytani ya da mucizevi olarak adlandıracaktır. Bebekler, halk arasında büyük bir mücadele başlatır. Onu koruyanlar ve yok etmek isteyenler olarak ikiye ayrılırlar...

  Etiketler: , , , , ,
 1. Avatar 3: Yeni Filmin Adı Hakkındaki Dedikodulara Son Nokta Koyuldu
    4 gün Önce   9
  Dwayne Johnson’ın Tepki Gösterdiği Balmumu Heykel Müzeden Kaldırıldı
    2 ay Önce   45
  Dwayne Johnson’ın Tepki Gösterdiği Balmumu Heykel Müzeden Kaldırıldı Johnson, Paris'teki Musée Grévin'de sergilenen balmumu heykelini ten rengi nedeniyle eleştirmişti...
  11. Uluslararası Antakya Film Festivali’nden Basına Teşekkür ve Kutlama
    2 ay Önce   20
  11. Uluslararası Antakya Film Festivali’nden Basına Teşekkür ve Kutlama Bu yıl "Antakya Varsa Ben de Varım" sloganıyla çadır kentlerde düzenlenen festival sona erdi.
  Netflix’in 2. Dünya Savaşı Dizisi “Göremediğimiz Tüm Işıklar”dan Yeni Fragman
    2 ay Önce   48
  Netflix’in 2. Dünya Savaşı Dizisi “Göremediğimiz Tüm Işıklar”dan Yeni Fragman Mark Ruffalo, Hugh Lauire, Louis Hoffman gibi isimlerin bir araya geldiği diziden yeni bir fragman paylaştı.
  “Deadpool 3” Yönetmeni Shawn Levy “Star Wars” Filminin Durumu Hakkında Yeni Bir Güncelleme Paylaştı
    3 ay Önce   44
Yorum Alanı