5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Seans izle
İMDb 0.0 720P
 • 147İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Seans izle

Seance izle
Seance izle ⚡ Seans izle ⚡ gizem korku türündeki 2021 yapımlı filmi full türkçe dublaj olarak yüksek kalitede izle.
Seans konu ve özeti
Seans izle , Seance izle , Seans 2021 Filmi Full Türkçe Altyazılı Dublaj izle – Fairfield Akademisi’ndeki altı arkadaş, eğlenmek için okulun koridorlarına musallat olduğu söylenen vefat etmiş eski bir öğrencinin hayaletini canlandırıyor. Dişilerden biri şafaktan önce ölü bulunur, diğerleri ne uyanmış olabilecekleri konusunda şaşkına döner.


Yapım yılı : 2021
11 Haziran 2022 10:05

tt11188624


IMDB : 5.2

Ülkesi :
United States


Yönetmen : Simon Barrett


Senaryo : Simon Barrett


Oyuncular : Inanna Sarkis
Madisen Beaty
Suki Waterhouse

Film Süresi : 92 dakika
Diğer Adları : Seance


  Etiketler: , , , ,
 1. James Wan “M3GAN” Devam Filmini Şimdiden Planladı
    4 hafta Önce   30
  James Wan “M3GAN” Devam Filmini Şimdiden Planladı '"M3GAN" gişede başarılı olursa, devam filmi için hazırlıklar hemen başlayacak.
  Korku Filmi “M3GAN”dan Yeni Fragman
    2 ay Önce   57
  Korku Filmi “M3GAN”dan Yeni Fragman Filmin yapımcılığını James Wan üstleniyor.
  “MEGAN” Filminden Yeni Fragman!
    2 ay Önce   18
  “MEGAN” Filminden Yeni Fragman! “MEGAN” filminden Türkçe altyazılı yeni bir fragman yayınlandı!Korkunun üretken zihinleri; Testere, Ruhlar Bölgesi ve Korku Seansı serilerinin arkasındaki yapımcı James Wan’dan ve Cadılar Bayramı, Siyah Telefon ve Görünmez Adam filmlerinin yapımcısı Blumhouse’dan dehşetin yeni bir yüzü geliyor.
  Gezici Festival Yarın Ankara’dan Yolculuğuna Başlıyor!
    2 ay Önce   23
  Gezici Festival Yarın Ankara’dan Yolculuğuna Başlıyor! Festival, yarından itibaren 8 Aralık’a kadar Ankara’da perdelerini açacak.
  3.Antep Kısa Film Festivali Kazananları Belli Oldu!
    2 ay Önce   18
  3.Antep Kısa Film Festivali Kazananları Belli Oldu! “Gel ses ver!” diyerek başlanan bu serüven, kısa film ilgilileri ve heveslilerini Antep Kısa Film Festivali’nde 11-13 Kasım 2022 tarihlerinde Gaziantep Forum AVM Paribu Cineverse sinema salonlarında bir araya getirdi. Kültür için Alan desteğiyle gerçekleştirilen ve geniş bir kitleye ulaşan festivale ilgi yoğundu. 3.Antep Kısa Film Festivali’nde 1.000 kişilik izleyici kapasitesinin tamamı seyirci tarafından rağbet gördü. big bang ve berisi tarafından üçüncüsü düzenlenen Antep Kısa Film Festivali‘nde Kurmaca ve Belgesel Kategorileri’ nde kazanan filmler açıklandı. 3.AKFF Ulusal Kısa Film Yarışması’nın kazananları Oyuncu Devin Özgür Çınar, Senarist & Yönetmen Tunç Şahin, Sunucu & Yapımcı Zeynep Ocak’tan oluşan jüri tarafından belirlendi. – En İyi Kısa Kurmaca Film Ödülü “Gece Kuşağı” filmi ile yönetmen Yasemin Demirci’nin, – En İyi Kısa Belgesel Film Ödülü “Suyu Bulandıran Kız” filmi ile yönetmen Deniz Telek’in, – Kısa Kurmaca Jüri Özel Ödülü “Adres / Navnişan” filmi ile yönetmen Aram Dildar’ın, – Kısa Belgesel Jüri Özel Ödülü “8 Mart 2020: Bir Günce” filmi ile yönetmen Fırat Yücel’in oldu. En İyi Kısa Kurmaca Film ve En İyi Kısa Belgesel Film sahiplerine festivalin kapanış töreninde jüri üyeleri tarafından plaketleri takdim edildi ve filmler 6.000 TL ödül kazandılar. Ayrıca seçkide yer alarak sinema salonunda seyirciyle buluşan tüm filmler 400 TL gösterim ücretine hak kazandılar. Festivalde bu yıl 163’ü belgesel 601 kısa filmin başvurduğu festivalde, AKFF ön jürisi tarafından belirlenerek 4 bölümde 52 kısa filmle izleyici ile buluştu. Toplamda 14 kurmaca, 8 belgesel kısa filmi yarışma bölümünde yer alırken, 18 film de gösterim seçkisine dahil edildi. Ayrıca Antep’ te çekilen / yönetmeni burada yaşayan filmlerin görünürlüğünü desteklemek için oluşturulan Yerel Seçki bölümünde 8 film yer aldı. 3 gün süren festivalde kısa film gösterimlerinin yanı sıra jüriler ile gerçekleştirilen söyleşilere seyirciden büyük ilgi geldi. Festivalde yer alan 14 seansın tamamına katılım sağlayan izleyicilerin oluşturduğu “Festival Müdavimi Adayları” arasından çekilişle belirlenen kişiye ödülü takdim edildi. Festivalde yer alan filmlerin yönetmenleri filmlerini beyaz perdede izleyici ile birlikte seyretmenin heyecanını yaşarken, gösterim akabinde gerçekleştirilen soru cevap kısmında film yapım süreçlerinden bahsettiler. Daha fazla detay ve bilgi için www.bigbangveberisi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sosyal medya hesapları: instagram.com/bigbangberisi/ twitter.com/bigbangveberisi facebook.com/bigbangveberisi
Yorum Alanı