5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Şaşkın
İMDb 6.1 720P
 • 632İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Şaşkın

Elliot Richards... İyi niyetli bir insan , ama tam anlamıyla sosyal beceriksizlik abidesi, çalışma arkadaşı Allison Gardner'ın aşkı ile yanıp tutuşan zavallı bir genç adam. Evet Allison onun hayatta olduğunu biliyor ama hepsi bu kadar. Bir insanın şansı bu kadar kötüyse her şeyi yapabilir. İntihar edebilir, hayatını hiçbir şeyi umursamadan yaşayabilir, her şeyi düzeltmek için uğraşıp durabilir hatta ruhunu şeytana bile satabilir. O ne mi yaptı? İyi bir anlaşma!... Çok güzel bir kadınla tanıştı.... Güzelden de öte çarpıcı, etkileyici, seksi, akıllı ve Elliot'ın ruhunu isteyen biri. Karşılığında ona 7 dilek sundu.... Siz olsaydınız ne dilerdiniz? Çok zengin, güçlü ve sevdiği kadınla evli bir erkek olmayı mı? Dünyanın en duygusal erkeği olmayı mı? Bir basketbol yıldızı olmayı mı? Hepsi olabilirsiniz!!!... Ama kiminle dans ettiğinize dikkat edin. Yoksa bu dilekler bile sizin hayatınızı ölmeden bir cehenneme dönüştürebilir.

  Etiketler: , , ,
 1. “The Boys” Dizi Evreni “Gen V”den Sonra Nasıl Devam Edecek?
    3 ay Önce   36
  “The Boys” Dizi Evreni “Gen V”den Sonra Nasıl Devam Edecek? "Gen V" sonrasında yeni "The Boys" spin-off projeleri gelmeye devam edebilir...
  76. Cannes Film Festivali’nde Kazananlar Belli Oldu: En İyi Kadın Oyuncu Merve Dizdar!
    6 ay Önce   84
  Netflix’te en çok izlenenler belli oldu: Bu film liderliği sürdürüyor!
    8 ay Önce   84
  Netflix’te en çok izlenenler belli oldu: Bu film liderliği sürdürüyor! Netflix'te 27 Şubat ve 5 Mart tarihleri aralığında en çok izlenen filmler belli oldu. Listenin başındaki yapım, oldukça dikkat çekti.
  Netflix’te en çok izlenen diziler belli oldu: Yeni rekor mu geliyor?
    9 ay Önce   56
  Netflix’te en çok izlenen diziler belli oldu: Yeni rekor mu geliyor? Netflix, 27 Şubat ve 5 Mart tarihleri aralığında en çok izlenen dizileri paylaştı. Listenin birinci sırasındaki yapım, şaşkınlık yarattı.
  “Only Murders In The Building” 3. Sezondan Meryl Streep’e İlk Bakış!
    9 ay Önce   79
Yorum Alanı