5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
R.M.N.
İMDb 7.3 Ultra Hd
  • 51İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

R.M.N.

Noel’den birkaç gün önce Matthias, Almanya’da bir mezbahadaki işinden ayrıldıktan sonra Transilvanya’daki çok etnikli köyüne döner. Babası Otto artık hasta ve yalnız olduğundan, onu görmeden büyüyen oğlu Rudi için endişe duymaktadır ve eski sevgilisi Csilla ile tekrar görüşmek ister. Bir anda konuşmayı bırakan çocuğun korkularını yenmesine yardımcı olmak ister. Csilla’nın çekip çevirdiği fırın, birkaç göçmen işçiyi işe almaya karar verdiğinde toplumun huzuru kaçar. Hüsranlar, çatışmalar ve tutkular yeniden su yüzüne çıkarak toplumdaki huzur görüntüsünü bozar.

  Tür: Dram Filmleri
  1. Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta! (23 Aralık 2022)
      11 ay Önce   96
    Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta! (23 Aralık 2022) Bu hafta 4 yeni film vizyona giriyor.Aralarında Whitney Houston’ın hayatını anlatan “I Wanna Dance with Somebody: Whitney Houston Filmi” de var. I Wanna Dance with Somebody: Whitney Houston Filmi (I Wanna Dance with Somebody)Süre: 144dkTür: Dram, Müzikal, TarihYönetmen: Kasi LemmonsSenarist: Anthony McCartenOyuncular: Naomi Ackie, Stanley Tucci, Nafessa WilliamsDünyaca ünlü ...
Yorum Alanı