5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Prey
İMDb 6.6 720P
 • 579İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Prey

Film, The Great Plains'de dolaşan en büyük avcılardan bazıları arasında yetişen son derece yetenekli bir savaşçı olan Naru adlı genç bir kadının anlatılmamış hikâyesidir. Diğer genç avcılar kadar yetenekli olduğundan emin olarak, Comanche kampına tehlike yaklaştığında halkını korumak için yola çıkar. En ilkel silahlarla donanmış olan Naru, avını takip eder ve nihayetinde, teknik olarak gelişmiş bir cephaneliğe sahip son derece gelişmiş bir uzaylı avcı olduğu ortaya çıkar ve iki düşman arasında amansız ve korkunç bir hesaplaşmaya neden olur.

  Etiketler: , , , ,
 1. 2023 Emmy Adayları Açıklandı!
    5 ay Önce   83
  2023 Emmy Adayları Açıklandı! 75. Primetime Emmy adaylıklarına "Succession" ve "The Last of Us" Damga Vurdu!
  Jude Law, 8. Henry Rolü İçin Kan ve Dışkıdan Yapılmış Parfüm Kullanmış!
    7 ay Önce   65
  Jude Law, 8. Henry Rolü İçin Kan ve Dışkıdan Yapılmış Parfüm Kullanmış! Law, Karim Aïnouz imzalı "Firebrand" filminde İngiltere Kralı VIII. Henry'e hayat veriyor.
  Critics’ Choice Televizyon Adayları Açıklandı
    1 yıl Önce   117
  Critics’ Choice Televizyon Adayları Açıklandı Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nin televizyon adayları belli oldu.
  2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri İçin Televizyon Adayları Belli Oldu!
    1 yıl Önce   141
  2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri İçin Televizyon Adayları Belli Oldu! Sinema ve televizyonun en prestijli ödüllerinden Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri (Critics Choice Awards) için televizyon adayları açıklandı!78.  Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri (Critics Choice Awards) için televizyon adayları açıklandı. Eleştirmenlerin Seçimi Birliği tarafından oylanan ödüller, her yıl sinema ve televizyonun en iyilerini kutlamayı hedefliyor. Film kategorilerinin de 14 Aral...
  Margot Robbie’li “Karayip Korsanları” İçin Hala Bir Umut Var mı?
    1 yıl Önce   97
Yorum Alanı