5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Prey
İMDb 6.6 720P
 • 262İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Prey

Film, The Great Plains'de dolaşan en büyük avcılardan bazıları arasında yetişen son derece yetenekli bir savaşçı olan Naru adlı genç bir kadının anlatılmamış hikâyesidir. Diğer genç avcılar kadar yetenekli olduğundan emin olarak, Comanche kampına tehlike yaklaştığında halkını korumak için yola çıkar. En ilkel silahlarla donanmış olan Naru, avını takip eder ve nihayetinde, teknik olarak gelişmiş bir cephaneliğe sahip son derece gelişmiş bir uzaylı avcı olduğu ortaya çıkar ve iki düşman arasında amansız ve korkunç bir hesaplaşmaya neden olur.

  Etiketler: , , , ,
 1. Critics’ Choice Televizyon Adayları Açıklandı
    2 ay Önce   30
  Critics’ Choice Televizyon Adayları Açıklandı Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nin televizyon adayları belli oldu.
  2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri İçin Televizyon Adayları Belli Oldu!
    2 ay Önce   46
  2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri İçin Televizyon Adayları Belli Oldu! Sinema ve televizyonun en prestijli ödüllerinden Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri (Critics Choice Awards) için televizyon adayları açıklandı!78.  Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri (Critics Choice Awards) için televizyon adayları açıklandı. Eleştirmenlerin Seçimi Birliği tarafından oylanan ödüller, her yıl sinema ve televizyonun en iyilerini kutlamayı hedefliyor. Film kategorilerinin de 14 Aral...
  Margot Robbie’li “Karayip Korsanları” İçin Hala Bir Umut Var mı?
    2 ay Önce   25
  Margot Robbie’li Karayip Korsanları Filmi İptal Edildi
    3 ay Önce   25
  Margot Robbie’li Karayip Korsanları Filmi İptal Edildi Margot Robbie, başrolünü üstleneceği Karayip Korsanları devam filminin iptal edildiğini açıkladı.
  “Black Adam”ın Amerika Gişesindeki Liderliği Sürüyor
    3 ay Önce   60
  “Black Adam”ın Amerika Gişesindeki Liderliği Sürüyor Dwayne Johnson'lı DC filmi ikinci haftasında da gişenin zirvesinde...
Yorum Alanı