5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
One Shot
720P
 • 393İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

One Shot

Teğmen Blake Harris liderliğindeki elit bir asker birliği CIA için tehlikeli bir mahkumu ada hapishanesine götürmekle görevlendirilir. Nakil sırasında askeri birlik, mahkumu kurtarmaya çalışan isyancıların saldırısına uğrar.


  Etiketler: , , ,
 1. Prime Video, Aksiyon Dolu “Reacher” Dizisinin 2. Sezon Fragmanı Yayınladı
    3 hafta Önce   26
  Prime Video, Aksiyon Dolu “Reacher” Dizisinin 2. Sezon Fragmanı Yayınladı Prime Video, aksiyon dizisi "Reacher"ın ikinci sezon fragmanını yayınladı.
  “Percy Jackson” Dizisinden Yeni Fragman Yayın Tarihi!
    3 ay Önce   30
  “Percy Jackson” Dizisinden Yeni Fragman Yayın Tarihi! “Percy Jackson ve Olimposlular” hayranları, on yıl beklemenin ardından nihayet 20 Aralık’ta sevilen genç yetişkin romanlarının yazarı tarafından desteklenen bir ekran uyarlamasını Disney+’da izleme fırsatı yakalayacaklar! Projenin tanıtım tarihi, sırasıyla Percy Jackson, Annabeth Chase ve Grover Underwood rollerinde Walker Scobell, Leah Sava Jeffries ve Aryan Simhadri’nin ilk görünümlerini sunan yeni bir tanıtıcı ile açıklandı. Fragman, Percy’nin annesi Sally Jackson rolündeki Virginia Kull’un seslendirmesiyle açılıyor ve yarı kan kampı görüntüleri, Percy’nin Olimpos’a giden asansördeki görüntüleri, Ares ve farklı canavarlarla yaşadığı çatışmalar eşliğinde ilerliyor. “Percy Jackson ve Olimposlular“ın 1. Sezonu, ilk Percy Jackson kitabı olan “Şimşek Hırsızı“na dayanıyor. 12 yaşındaki Percy, sadece bir yarı tanrı olduğunu öğrenmiş ve yeni keşfettiği ilahi güçleriyle başa çıkmaya çalışıyor. Bu sırada Zeus, onu efendisi şimşek hırsızlığıyla suçluyor. Grover ve Annabeth’in yardımıyla Percy, onu bulmak ve Olimpos’a düzeni geri getirmek için bir maceraya atılmak zorundadır. Oyuncu kadrosu Lin-Manuel Miranda, Megan Mullally, Toby Stephens, bu yıl Mart ayında vefat eden Lance Reddick, Jason Mantzoukas, Jay Duplass, Charlie Bushnell, Dior Goodjohn, Jessica Parker Kennedy, Olivea Morton, Suzanne Cryer, Timm Sharp ve Timothy Omundson gibi isimleri içeriyor. “Percy Jackson” kitaplarını yazan Rick Riordan, dizinin ilk iki bölümünü Jon Steinberg ile birlikte yazdı. Jon Steinberg, Dan Shotz ile birlikte dizinin ortak yapımcısıdır. İlk iki bölümü James Bobin yönetti. Kaynak: Variety
  Netflix’te en çok izlenenler belli oldu: Lider değişti!
    8 ay Önce   66
  Netflix’te en çok izlenenler belli oldu: Lider değişti! Netflix'te 20 Mart ile 26 Mart tarihleri aralığında en çok izlenenler belli oldu. İşte Türkiye ve dünya genelindeki en popüler yapımlar...
  Netflix’te haftanın en çok izlenenleri belli oldu: Bu dizi liderliğini sürdürüyor!
    8 ay Önce   70
  Netflix’te haftanın en çok izlenenleri belli oldu: Bu dizi liderliğini sürdürüyor! Netflix'te 13 Mart ile 19 Mart tarihleri aralığında en çok izlenenler belli oldu. You dizisi, liderliğini sürdürdü.
  Dwayne Johnson, Henry Cavill’in Superman Rolünü Geri Alamaması Hakkında Sessizliğini Bozdu
    9 ay Önce   83
  Dwayne Johnson, Henry Cavill’in Superman Rolünü Geri Alamaması Hakkında Sessizliğini Bozdu Henry Cavill "Black Adam"ın jenerik sonrasında görünmesine rağmen yenilenen DC'de kendisine yer bulamadı.
Yorum Alanı