5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Öldürme Arzusu Death Wish
İMDb 6.4 720P
  • 250İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Öldürme Arzusu Death Wish

Öldürme Arzusu izle, Death Wish izle - “Rüzgarların şehri” ve ABD'nin ikinci en önemli finans merkezi olan Chicago sakin değil. Burada herhangi bir çöp tenekesine bir ceset bulabilirsiniz ve yağmurdan sonra çeşitli çeteler mantar gibi büyür. Yakın zamana kadar Kersey ailesi, yaygın bir suçla karşılaşan ve mutlu bir şekilde rahat bir evde yaşayan talihsiz insanların sayısına düşmedi. Ancak tüm iyi şeyler bitme eğilimindedir: korkunç bir akşam, davetsiz misafirlerin eve girmesi ve oradaki insanlara acımasızca parçalanması. Ailenin başı olan Paul o sırada hastanede görevliydi ve karısı ve kızı el altına düştü ...
Ölen eşini gömdükten ve çocuğunu rahatlattıktan sonra, saldırı ciddi yaralanmalar aldıktan sonra, şiddetli Bay Kersey, kanunun hizmetçilerine adalet aramaya gidiyor. Bu haydutları birçok pislik arasında bulmanın zor olacağı söylenir, ancak öfkeli bir adam için böyle belirsiz bir cevaba gerek yoktur. Bu nedenle, şimdi eski doktor silah satın alıyor ve adaleti kendi ellerine almak için dışarı çıkıyor. Yakında tüm ceza topluluğu korku içinde titreyecek - çünkü yeni keşfedilen cezalandırıcı acıma farkında değil ve vahşet cezaları gece gündüz takip edebilir.

  Etiketler: , , , , , , ,
Yorum Alanı