5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Monster Run
İMDb 5.1 720P
 • 166İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Monster Run

Monster Run izle , Guai wu xian sheng izle , Monster Run 2020 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle - Çoğu insan sadece cansız nesneleri görebilirken, Ji Mo canavarları görür. Mağazaya giderken bir canavar belirir. Meraklı bir şekilde canavar avcısı Meng'i arar ve kendisinin de bir canavar olduğunu keşfeder. Son deneyiminin ardından dünyada canavarlar olduğunu anlar ve kendini başka bir felaketin içinde bulur.

  Etiketler: , , , , ,
 1. 2023 Altın Küre ödülleri için adaylar belli oldu!
    2 ay Önce   28
  2023 Altın Küre ödülleri için adaylar belli oldu! Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Altın Küre ödüllerinin 80. yılı için adaylar sonunda resmi olarak açıklandı.
  80. Altın Küre Ödülleri İçin Adaylar Açıklandı!
    2 ay Önce   30
  80. Altın Küre Ödülleri İçin Adaylar Açıklandı! 80. Altın Küre (Golden Globe) Ödülleri için adaylar açıklandı!Hem sinemada hem de televizyonda başarıyı kutlayan, Altın Küre Ödülleri için adaylar açıklandı! Kazananlar, Oscar'ları kimlerin kazanacağını her zaman doğru bir şekilde yansıtmasa da adaylar genellikle ödül sezonu boyunca sık sık adını duyduğumuz kişiler ve yapımlar oluyor. 2023 Altın Küre (Golden Globe) Ödülleri ne zaman?H...
  Critics’ Choice Televizyon Adayları Açıklandı
    2 ay Önce   29
  Critics’ Choice Televizyon Adayları Açıklandı Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri'nin televizyon adayları belli oldu.
  “MEGAN” Filminden Yeni Fragman!
    2 ay Önce   18
  “MEGAN” Filminden Yeni Fragman! “MEGAN” filminden Türkçe altyazılı yeni bir fragman yayınlandı!Korkunun üretken zihinleri; Testere, Ruhlar Bölgesi ve Korku Seansı serilerinin arkasındaki yapımcı James Wan’dan ve Cadılar Bayramı, Siyah Telefon ve Görünmez Adam filmlerinin yapımcısı Blumhouse’dan dehşetin yeni bir yüzü geliyor.
  2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri İçin Televizyon Adayları Belli Oldu!
    2 ay Önce   42
  2023 Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri İçin Televizyon Adayları Belli Oldu! Sinema ve televizyonun en prestijli ödüllerinden Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri (Critics Choice Awards) için televizyon adayları açıklandı!78.  Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri (Critics Choice Awards) için televizyon adayları açıklandı. Eleştirmenlerin Seçimi Birliği tarafından oylanan ödüller, her yıl sinema ve televizyonun en iyilerini kutlamayı hedefliyor. Film kategorilerinin de 14 Aral...
Yorum Alanı