5.0
Toplamda 0 oy verildi.
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Made in Bangladesh izle
İMDb 0.5 720P
  • 162İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Made in Bangladesh izle

Made in Bangladesh izle
Made in Bangladesh izle ⚡ Shimu – Made in Bangladesh izle ⚡ hint filmleri dram türündeki 2019 yapımlı filmi full türkçe dublaj olarak yüksek kalitede izle.
Shimu – Made in Bangladesh konu ve özeti
Shimu – Made in Bangladesh izle , Shimu – Made in Bangladesh Filmini Full Türkçe Altyazılı Dublaj izle – Giysilerinizin çoğu bir noktada Bangladeş’ten gelmiş olabilir. Kot pantolon ve tişört söz konusu olduğunda, onları yaratan kadınlar sadece sömürülmez, aynı zamanda güçlenirler. Yönetmen Rubaiyat Hossain, potansiyel olarak sıkıcı veya suçluluk uyandıran bir filmi canlı ve sürükleyici bir dramaya dönüştürerek etkileyici bir başarıya imza attı. Üvey annesi, Shimu’yu (Rikita Nandini Shimu) gençken orta yaşlı bir adamla evlenmekle tehdit etti. Şimdi 23 yaşında, kocası iş aradığı için başkentteki bir tekstil fabrikasında uzun saatler çalışıyor. Bir iş arkadaşı bir işyeri yangınında öldükten sonra, bir sendika savunucusu Shimu’ya yaklaşır ve ona kadın işçi hakları ve bu hakları sürdürmek için ihtiyaç duyduğu araçlar konusunda hızlandırılmış bir kurs verir. Shimu’yu açıkça tehdit eden sadece ataerkil patronlar değil, aynı zamanda hayatta kalmak için çok az alternatifin olduğu bir toplumda işlerini sürdürmek isteyen iş arkadaşlarıdır.


Yapım yılı : 2019
10 Mayıs 2022 10:56

tt8147262


IMDB : 7.0

Ülkesi :
Bangladesh
Denmark
Fransa
Portugal


Yönetmen : Rubaiyat Hossain


Senaryo : Philippe Barrière, Rubaiyat Hossain, Najmul Hussen


Oyuncular : Novera Rahman
Rikita Nandini Shimu
Shahana Goswami

Ödüller : 7 ödül & 5 Adaylık.
Film Süresi : 95 dakika
Diğer Adları : Made in Bangladesh


Yorum Alanı