5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Küçük Kadınlar
İMDb 7.8 720P
 • 487İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Küçük Kadınlar

Küçük Kadınlar izle , Little Women izle , Küçük Kadınlar 2019 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Film, aynı ismin romanına dayanıyordu, çeşitli eylemlerde bir aile draması anlatıyordu. Etkinlikler, izleyicileri kısmen İç Savaş’ın ABD’nin sivil nüfusu üzerindeki etkisine değinen 1860’ların ikinci yarısına aktarıyor. Özellikle, Mart ayının ailesini etkiledi, telaşlı kadın Marmi, kocası cephede savaşırken dört kızı büyütmek zorunda kaldı. Bir babanın olmamasına rağmen, kız kardeşler disiplinli ve iyi huyludur. Joe – yazar olmayı hayal ediyor ve zaten roman yazmayı deniyor. Meg, kız kardeşlerin en büyüğüdür. Gerçek sevginin uymadığı genel kabul görmüş evlilik normları tarafından bir şekilde karıştırılır. Beth, yeteneklerini ortaya çıkarmaya başlayan, müziğe aşık bir sevgilidir. Amy, kızların en genç ve enerjik olanıdır. Tamamen farklılar, ancak bağımsız bir yetişkin yaşamına giderken aynı sorunlarla karşılaşacaklar!

  Etiketler: , , , , ,
 1. Florence Pugh “Tangled” Canlı-Aksiyon Filminde Rapunzel Olabilir!
    4 ay Önce   32
  “Cem Karaca’nın Gözyaşları” Filminin Basın Toplantısı Yapıldı
    3 hafta Önce   27
  34. Ankara Film Festivali Başladı!
    4 hafta Önce   27
  34. Ankara Film Festivali Başladı! 34. Ankara Film Festivali'nin açılış töreninde, Onur Ödülleri ve Vakıf Özel Ödülleri de sahiplerine verildi.
  Lady Gaga “Joker 2” Çekimlerine Başladı!
    10 ay Önce   65
  Lady Gaga “Joker 2” Çekimlerine Başladı! "Joker: Folie à Deux" için Joaquin Phoenix'e katılan Lady Gaga çekimlerin başladığını paylaştı.
  33. Ankara Film Festivali Başladı!
    1 sene Önce   120
  33. Ankara Film Festivali Başladı! Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı’nın düzenlediği 33. Ankara Film Festivali başladı.
Yorum Alanı