5.0
Toplamda 0 oy verildi.
 • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kapı
720P
 • 133İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Kapı

Kapı, Midyatlı Süryani bir ailenin dramını konu ediyor. Ahşap ustası olan Yakup ile eşi Şemsa, yıllar önce Mardin’den Berlin’e göç eder. Üç çocukları ve torunları ile birlikte Berlin’de yaşayan Süryani aile, burada düzenlerini kurup mutlu bir yaşam sürer. Ancak bir gün Mardin’den gelen beklenmedik haber ailenin hayatını değiştirir. Telefonda aldıkları haber, yirmi beş yıl önce kaybettikleri oğulları Mikhael ile ilgilidir. Ailenin yıllar önce yaşadığı acı, aldıkları haber ile yeniden canlanır. Yakup ve Şemsa, vakit kaybetmeden Mardin’e giderler. Onlara bu yolculuklarında torunları Nardin de eşlik eder. Yıllar önce ayrıldığı köyüne geri dönen Yakup, gördükleri karşısında şok olur. Köyü terk edilmiş, evi ise yağmalanmış bir halde bulur.

  Tür: Dram Filmleri
  Etiketler: , ,
 1. Tarantino “Kill Bill 3” İçin Kapıyı Tamamen Kapattı
    5 ay Önce   39
  Tarantino “Kill Bill 3” İçin Kapıyı Tamamen Kapattı Quentin Tarantino, "Kill Bill: Volume 3"ü çekmeyeceğini belirtti.
  Margot Robbie, Barbie Evinin Kapılarını Hayranlara Açtı!
    6 ay Önce   68
  Margot Robbie, Barbie Evinin Kapılarını Hayranlara Açtı! Margot Robbie ve Greta Gerwig, Barbie'nin rüya evini gezdirdi.
  Jessica Chastain ve Peter Sarsgaard’lı “Memory”den Fragman
    5 gün Önce   17
  Jessica Chastain ve Peter Sarsgaard’lı “Memory”den Fragman Meksikalı yapımcı / yönetmen Michel Franco'nun yeni filmi festivallerin ardından sinemalarda..
  “Love Actually” Yönetmeni, Filmde Hata Yaptığını Yıllar Sonra Kabul Etti
    1 hafta Önce   11
  “Love Actually” Yönetmeni, Filmde Hata Yaptığını Yıllar Sonra Kabul Etti Richard Curtis, tartışmalara yol açan karakterin durumuyla ilgili hatasını kabul etti.
  Scarlett Johansson, Black Widow’un Geri Dönüşü Hakkında Konuştu: “Zombi Filmi mi Yapıyoruz?”
    3 hafta Önce   29
  Scarlett Johansson, Black Widow’un Geri Dönüşü Hakkında Konuştu: “Zombi Filmi mi Yapıyoruz?” Marvel Studios'un orijinal Avengers ekibini geri getirmeye yönelik planları konuşulmaya devam ediyor.
Yorum Alanı