5.0
Toplamda 0 oy verildi.
 • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kapı
720P
 • 69İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Kapı

Kapı, Midyatlı Süryani bir ailenin dramını konu ediyor. Ahşap ustası olan Yakup ile eşi Şemsa, yıllar önce Mardin’den Berlin’e göç eder. Üç çocukları ve torunları ile birlikte Berlin’de yaşayan Süryani aile, burada düzenlerini kurup mutlu bir yaşam sürer. Ancak bir gün Mardin’den gelen beklenmedik haber ailenin hayatını değiştirir. Telefonda aldıkları haber, yirmi beş yıl önce kaybettikleri oğulları Mikhael ile ilgilidir. Ailenin yıllar önce yaşadığı acı, aldıkları haber ile yeniden canlanır. Yakup ve Şemsa, vakit kaybetmeden Mardin’e giderler. Onlara bu yolculuklarında torunları Nardin de eşlik eder. Yıllar önce ayrıldığı köyüne geri dönen Yakup, gördükleri karşısında şok olur. Köyü terk edilmiş, evi ise yağmalanmış bir halde bulur.

  Tür: Dram Filmleri
  Etiketler: , ,
 1. Barney Stinson Geri Döndü: Neil Patrick Harris “How I Met Your Father” Dizisinin 2. Sezonuna Katıldı
    2 hafta Önce   19
  James Gunn’dan “Guardians of the Galaxy” Yıldızlarına DC Transferi Teklifi!
    3 hafta Önce   17
  James Gunn’dan “Guardians of the Galaxy” Yıldızlarına DC Transferi Teklifi! Marvel için "Galaksinin Koruyucuları" serisini yöneten Gunn, artık DC film departmanının başkanı...
  Çin, Marvel Yasağını Kaldırdı: “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” Vizyona Girecek
    3 hafta Önce   7
  Çin, Marvel Yasağını Kaldırdı: “Ant-Man and the Wasp: Quantumania” Vizyona Girecek Marvel filmleri 2019'dan bu yana Çin'de vizyona girmiyordu...
  “The Mandalorian” 3. Sezon Fragmanı Anakin Skywalker’ın Dönüşünü Hazırlıyor
    3 hafta Önce   16
  The Last of Us’ın Türkiye’de yayınlanacağı platform belli oldu!
    3 hafta Önce   16
  The Last of Us’ın Türkiye’de yayınlanacağı platform belli oldu! Popüler konsol oyunlarından The Last of Us, TV dizisi olarak uyarlandı. Bugün de hangi platformda ne zaman yayınlanacağı belli oldu.
Yorum Alanı