5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İşin Rengi Full hd izle
İMDb 2.0 720P
  • 283İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

İşin Rengi Full hd izle

İşin Rengi: Abercrombie & Fitch’in Yükselişi ve Düşüşü izle
⚡ İşin Rengi: Abercrombie & Fitch’in Yükselişi ve Düşüşü izle ⚡ belgesel netflix filmleri türündeki 2021 yapımlı filmi full türkçe dublaj olarak yüksek kalitede izle.
İşin Rengi: Abercrombie & Fitch’in Yükselişi ve Düşüşü konu ve özeti
White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch izle , White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch 2022 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Abercrombie & Fitch, 1990’ların sonunda ve 2000’lerin başında birçok tüketici için popüler bir ilk ziyaretti. Dükkân girişlerinde, şehvet ve sağlığın güçlü bir karışımını satan gömleksiz sporcular nöbet tutuyordu. Titreşen dans sesleri ve markanın güçlü kokusu, havalı çocukların masasında yer edinmeye çalışan gençleri bir araya getirdi. A&F, “tamamen Amerikan” bir imajdan yararlandı ve açık sözlü CEO Mike Jeffries liderliğindeki giysilerini yeni yüzyılın olmazsa olmazları olarak belirledi. Ancak, özel pazarlama ve ayrımcı istihdam uygulamalarının ayrıntıları ortaya çıkınca, bir zamanların gözdesi olan şirket tartışmalara karıştı. WHITE HOT: ABERCROMBIE VE FITCH’İN YÜKSELİŞİ VE DÜŞÜŞÜ, çok sayıda eski işçi, yönetici ve modelle yapılan röportajlar aracılığıyla tüm bir nesli etkileyen efsanevi markanın karmaşık tarihini araştırıyor.


Yapım yılı : 2021
20 Nisan 2022 22:05

tt19034522


İşin Rengi: Abercrombie & Fitch’in Yükselişi ve Düşüşü izle  Etiketler: , , , , ,
  1. Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta! (11 Ağustos 2023)
      4 ay Önce   67
    Vizyondaki Filmlerde Bu Hafta! (11 Ağustos 2023) Bu hafta 3’ü yerli 11 film vizyona giriyor!Aralarında yıldız kadrolu
Yorum Alanı