5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İşin Aslı
720P
 • 327İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

İşin Aslı

İşin Aslı izle , İşin Aslı 2022 Yerli Filmi Full Sansürsüz izle - Babasıyla rekabet eden bir şirkette çalışan Asl, yakın arkadaşları Cansu ve Onur ile aynı takımdadır. Erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrenen Asl, arkadaşlarına gerçeği söyleyemez.

  Etiketler: , , , ,
 1. 11. Boğaziçi Film Festivali Yarın Başlıyor
    4 gün Önce   7
  11. Boğaziçi Film Festivali Yarın Başlıyor Bu yıl 8-16 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan 11. Boğaziçi Film Festivali, sinema salonlarında seyircileriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor.
  “İtalyan Sinemasıyla Buluşma” 27 Kasım’da Başlıyor!
    3 hafta Önce   29
  “İtalyan Sinemasıyla Buluşma” 27 Kasım’da Başlıyor! İstanbul İtalyan Kültür Merkezi tarafından bu yıl 14.'sü düzenlenen “İtalyan Sinemasıyla Buluşma”, çağdaş İtalyan sinemasının en yeni ve dikkat çeken yapımlarını 27 Kasım – 3 Aralık tarihleri arasında İstanbul’a getiriyor!
  13. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali 17 Kasım’da Başlıyor!
    1 ay Önce   27
  13. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali 17 Kasım’da Başlıyor! Festival bu yıl 17-23 Kasım 2023 tarihlerinde, Atlas 1948 Sineması, Kadıköy Sineması ve İBB Beyoğlu Sineması'nda gerçekleşecek.
  MUBI Kasım Seçkisinin Öne Çıkan Filmleri
    2 ay Önce   27
  MUBI Kasım Seçkisinin Öne Çıkan Filmleri MUBI Kasım ayında, minimalist sinemanın önemli temsilcilerinden Finlandiyalı usta yönetmen Aki Kaurismäki’nin 24 filmine yer veriyor.
  Ayvalık Uluslararası Film Festivali, Paribu Cineverse’ün Desteğiyle 14 Eylül’de Başlıyor!
    3 ay Önce   50
  Ayvalık Uluslararası Film Festivali, Paribu Cineverse’ün Desteğiyle 14 Eylül’de Başlıyor! Paribu Cineverse, bu yıl 14-19 Eylül tarihlerinde 2. kez düzenlenecek olan Ayvalık Uluslararası Film Festivali’nin destekçilerinden biri oldu.
Yorum Alanı