5.0
Toplamda 0 oy verildi.
 • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İlk Aşk film izle
720P
 • 75İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

İlk Aşk film izle

Denize kıyısı olan bir Ege kasabasında 1990’ların başı… Kasabanın ileri gelenlerinden Arifoğulları ailesi eski ihtişamlı günlerinden çok uzaktadır. Tarlaların çoğu satılmış, çürümek üzere olan zeytinyağı fabrikasından başka bir şey kalmamıştır. Ailenin reisi Arif Arifoğlu 85 yaşına gelmiş, elini yıllar önce işten güçten çekmiş, aksi bir ihtiyardır. Oğlu Azmi’nin tek derdi, eski karısı Nevin’in gönlünü tekrar kazanmaktır. Oğulları Kemal ise kısa yoldan para kazanma hayalleri kurmaktadır. Kemal, karısı ve metresi arasında gelgitler yaşamaktadır. Arifoğulları ailesinin en küçüğü Arif Ege ise çocukluktan ergenliğe geçiş sürecinde ilk aşk sancıları çekmektedir.

  Tür: Uncategorized
 1. Televizyonda En Çok İzlenen Yerli Diziler! (15-21 Ocak 2023)
    2 hafta Önce   12
  Televizyonda En Çok İzlenen Yerli Diziler! (15-21 Ocak 2023) 15-21 Ocak haftasında televizyon ekranlarında en çok izlenen yerli diziler belli oldu!Geçen sezonun en yüksek izlenme oranlarına sahip
  Netflix Türkiye, 2023’te yayınlacağı filmlerini duyurdu!
    2 hafta Önce   13
  Netflix Türkiye, 2023’te yayınlacağı filmlerini duyurdu! Dünyanın en popüler dijital içerik platformu Netflix, 2023 yılında yayınlayacağı filmleri duyurdu. İşte 2023'te yayınlayacak Netflix filmleri...
  John Carpenter ağzından kaçırdı: Dead Space filmi yapılıyor!
    3 hafta Önce   10
  John Carpenter ağzından kaçırdı: Dead Space filmi yapılıyor! Korku dünyasında tanınan bir isim olan John Carpenter, Variety'e verdiği röportajda Dead Space filmi için bazı ipuçları verdi.
  Prime Video’nun İlk Yerli Amazon Original Filmi “Rüyanda Görürsün” Çok Yakında!
    3 hafta Önce   10
  Prime Video’nun İlk Yerli Amazon Original Filmi “Rüyanda Görürsün” Çok Yakında! Prime Video’nun ilk yerli Amazon Original filmi Rüyanda Görürsün izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.
  Yerli Netflix dizisi Şahmaran’dan ilk fragman yayınlandı!
    1 ay Önce   13
  Yerli Netflix dizisi Şahmaran’dan ilk fragman yayınlandı! Netflix Türkiye, merakla beklenen yeni ve yerli yapım olan Şahmaran'dan ilk resmi fragmanı YouTube üzerinden yayınladı.
Yorum Alanı