10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
İçimdeki Ses
İMDb 5.9 720P
  • 402İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

İçimdeki Ses

Selim, kendi kendisini küçük dünyasına hapsetmiş bir yazardır. Özgüven yetersizliğinden, pek kimseyle doğru düzgün ilişki kuramayan Selim yalnızlığına çare olarak umreden yeni dönmüş annesi Mehpare ile birlikte yaşamaya karar verir. Bir gün spor salonuna gittiğinde sakarlığı sayesinde Ayşıl adında bir kadın ile tanışır. Ayşıl hem zengin hem de herkesin jayran olacağı kadar güzel bir kadındır. Beklenmedik biçimde Ayşıl Selim’e aşık olur! Her şeyden bunalmış olan bu kadın mutluluğa giden yolun Selim’in annesi ve onun arkadaş grubundan geçtiğine inanır.. Aşk dolu bu macerada hem Selim'in hem de Ayşıl'ın başına bir seri komik olaylar gelecektir... hdfilmcehennemi iyi seyirler diler... hdfilmcehennemi2.net keyifli seyirler diler.

  Tür: Uncategorized
  Etiketler: , ,
  1. 26. Uçan Süpürge Film Festivali’nden Özel Bölüm: “İranlı Kadınlar Konuşuyor: Tarih, Sanat, Direniş”
      7 ay Önce   85
    26. Uçan Süpürge Film Festivali’nden Özel Bölüm: “İranlı Kadınlar Konuşuyor: Tarih, Sanat, Direniş” 26. Uçan Süpürge Film Festivali ve Sinematek/Sinema Evi, geçen yıl Mahsa Emini’nin hayatını kaybetmesiyle başlayan özgürlük mücadelesine dikkat çekmek amacıyla özel bir seçkiyi izleyiciyle buluşturacak.
Yorum Alanı