5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Her Zaman Sadık
720P
 • 146İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Her Zaman Sadık

Her Zaman Sadık izle , Semper Fi izle , Her Zaman Sadık 2019 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle - Polis memuru ve yedek denizci Cal, kurallara göre bir şeyler yapmaya alışmıştı. Cal'ın küçük üvey kardeşi Oyster, bir bar kavgası sırasında yanlışlıkla bir adamı öldürüp kaçmaya çalıştığında Cal, adamı kanunun sonuna kadar cevap vermeye zorlar. Ancak sonunda, yasanın her zaman doğru olmadığını anlar ve İstiridye'yi hapisten çıkarmaya karar verir.

  Etiketler: , , , , ,
 1. Kobe Bryant “Black Panther: Wakanda Forever”a Nasıl İlham Verdi?
    2 hafta Önce   8
  Kobe Bryant “Black Panther: Wakanda Forever”a Nasıl İlham Verdi? Chadwick Boseman'a da bir saygı duruşu niteliğinde olan filmin yapım tasarımcısı filmdeki duvar resimlerinin ilhamını anlattı.
  “Oppenheimer” Filminde Nükleer Patlama Sahnesi CGI’sız Çekildi!
    2 ay Önce   17
  “Oppenheimer” Filminde Nükleer Patlama Sahnesi CGI’sız Çekildi! Christopher Nolan, “Oppenheimer” filmindeki nükleer patlama sahnesini CGI (Computer Generated Imagery - Bilgisayar Tabanlı İmgeleme) kullanmadan çekti!Christopher Nolan, Total Film dergisine verdiği röportajında yeni filmi “Oppenehimer” ile ilgili ilginç detaylar paylaştı. Nolan, yapımın bir parçası olarak, nükleer patlamasını CGI efektleri olmadan yeniden yarattığını açıkladı. Filmde, Nola...
  Dünya Kadın Hakları Günü’nde Özgürlüğümüzü Hatırlatan Filmler!
    2 ay Önce   19
  Televizyonda En Çok İzlenen Yerli Diziler! (13 – 19 Kasım 2022)
    2 ay Önce   29
  Televizyonda En Çok İzlenen Yerli Diziler! (13 – 19 Kasım 2022) 13 - 19 Kasım haftasında televizyon ekranlarında en çok izlenen yerli diziler belli oldu!Haftalardır yüksek reytingler elde ederek zirveyi kovalayan
  Ankara Film Festivali Afişi ve Dünya Sineması Programı Açıklandı!
    3 ay Önce   40
  Ankara Film Festivali Afişi ve Dünya Sineması Programı Açıklandı! Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından düzenlenen 33. Ankara Film Festivali için geri sayım başladı.
Yorum Alanı