Zack Synder’ın “Rebel Moon” Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman!

Zack Synder’ın “Rebel Moon” Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman!

Ağustos 24, 2023

40 Okunma

Zack Snyder’ın Netflix için çektiği bilim kurgu türündeki “Rebel Moon” filminden Türkçe altyazılı ilk fragman geldi!Zack Snyder’ın iki bölümden oluşan “Rebel Moon” filmlerinin birincisi “Rebel Moon: A Child of Fire”dan ilk fragman sonunda geldi. Netflix için çekilen filmlerin ilki 22 Aralık 2023’te, ikincisi “Rebel Moon: The Scargiver” ise 19 Nisan 2024’te seyirci ile buluşacak.Snyder’ın ...

Zack Snyder’ın Netflix için çektiği bilim kurgu türündeki “Rebel Moon” filminden Türkçe altyazılı ilk fragman geldi!

Zack Snyder’ın iki bölümden oluşan “Rebel Moon” filmlerinin birincisi “Rebel Moon: A Child of Fire”dan ilk fragman sonunda geldi. Netflix için çekilen filmlerin ilki 22 Aralık 2023’te, ikincisi “Rebel Moon: The Scargiver” ise 19 Nisan 2024’te seyirci ile buluşacak.

Snyder’ın senaryosunu Shay Hatten ve Kurt Johnstad’la kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Sofia Boutella, Charlie Hunnam, Djimon Hounsou, Ray Fisher, Jena Malone ve Michiel Huisman gibi isimler yer alıyor.

“Rebel Moon: A Child of Fire” filminin konusu ne?

Galaksinin kıyısında hayatını sürdüren barışçıl bir koloni, zalim bir yöneticinin orduları tarafından tehdit edilir. Köylüler arasında yaşayan gizemli bir yabancı, onların hayatta kalmak için en büyük umudu haline gelecektir.

Yorum Alanı