“You” 4. Sezondan İlk Fragman: İşler Tersine Dönüyor!

“You” 4. Sezondan İlk Fragman: İşler Tersine Dönüyor!

Ocak 10, 2023

74 Okunma

Netflix "You" 4. Sezon 1. Kısımdan ilk fragmanı yayınladı.

Netflix, 9 Şubat’ta 4. sezonuyla geri dönecek olan “You” dizisinden ilk fragmanı yayınladı. Bu sezonda, Penn Badgley’nin canlandırdığı Joe Goldberg için işler değişiyor, bu kez o hedef haline geliyor.

Resmi fragman bizi, geçmişteki suçlarından kaçmak için üç sezon boyunca pek çok farklı takma ad alan takıntılı bir iz sürücü ve katil olan Joe Goldberg ile yeniden tanıştırıyor. New York’tan Los Angeles’a giden Joe şimdi kendini Londra’da Profesör Johnathan Moore olarak buluyor ve hayatını yeniden kurmaya çalışıyor. Londra’nın zengin ve ayrıcalıklı sosyal ortamına katılan Joe, 3. sezondaki Marienne (Tati Gabrielle) ile karşılaşır.

Yeni hayatını yaşamaya çalışırken, bastırmaya çalışsa da eski “alışkanlıkları” alevlenmeye başlar. Ancak, “Eat The Rich Killer” olarak bilinen ve zenginleri hedef alan bir seri katil, Joe’nun peşine takıldığında, onun için işler beklenmedik bir yöne sürüklenir.

“You” 4. sezon, iki kısım halinde yayınlanacak. 9 Şubat’ta başlayacak ilk kısımdan bir ay sonra, 9 Mart’ta sezonun ikinci yarısı Netflix’te olacak. Bu sezonda Badgley ve Gabrielle’e, Charlotte Ritchie, Lukas Gage, Ed Speleers, Tilly Keeper ve Eve Austin gibi isimler eşlik ediyor.

“You” 4. Sezon 1. Kısım 9 Şubat’ta Netflix’te!

You

Vizyon tarihi
9 Eylül 2018
|
Dak.

Diziler :
You

beraberinde
Penn Badgley,
Victoria Pedretti,
Michaela McManus

Üyeler
3,8

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER