“Yalı Çapkını” Dizisine Heyecan Verici Transfer!

“Yalı Çapkını” Dizisine Heyecan Verici Transfer!

Eylül 17, 2023

22 Okunma

“Yalı Çapkını” dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor!Star TV’nin sevilen dizisi “Yalı Çapkını”  yeni sezonu ile 15 Eylül Cuma, saat 20.00’de ekranlara geri dönüyor. Geçtiğimiz günlerde Binnur Kaya ve Tarık Emir Tekin‘in kadrosuna katılacağı kesinleşmişken bir değerli ismin daha yeni sezonda yer alacağı ortaya çıktı, Geçtiğimiz sezon “Yüz Yıllık Mucize” dizisinde Zerrin Tekindor‘un genç...

“Yalı Çapkını” dizisinin kadrosu genişlemeye devam ediyor!

Star TV’nin sevilen dizisi “Yalı Çapkını”  yeni sezonu ile 15 Eylül Cuma, saat 20.00’de ekranlara geri dönüyor. Geçtiğimiz günlerde Binnur Kaya ve Tarık Emir Tekin‘in kadrosuna katılacağı kesinleşmişken bir değerli ismin daha yeni sezonda yer alacağı ortaya çıktı, Geçtiğimiz sezon “Yüz Yıllık Mucize” dizisinde Zerrin Tekindor‘un gençliğine hayat veren Cemre Gümeli, “Yalı Çapkını” dizisinin yeni sezonunda yer alacak. Fakat Gümeli’nin hangi karakteri canlandıracağı şimdilik bilinmiyor.

“Yalı Çapkını” dizisinin konusu ne?

Varlıklı bir ailenin oğlu olan Ferit (Ramazan Mert Demir), sefahatiyle ünlüdür. Bunun üzerine dedesi Halis Ağa (Çetin Tekindor), Ferit’in evine polis baskını yaptırır ve memleketi Gaziantep’ten yakın oldukları bir ailenin kızı olan Suna’yı (Beril Pozam) torununa gelin olarak almaya karar verir. Fakat kız isteme günü gerçekleşen olaylar sonucunda planlar değişir ve evin küçük kızı olan Seyran (Afra Saraçoğlu) ile evlenmesine karar verilir. O noktadan sonra Ferit ve Seyran’ın hayatları alt üst olur.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER