Will Smith ve Martin Lawrence “Bad Boys 4” İçin Geri Dönüyor

Will Smith ve Martin Lawrence “Bad Boys 4” İçin Geri Dönüyor

Şubat 5, 2023

70 Okunma

Sony filmin hazırlık aşamasında olduğunu resmen duyurdu.

“Bad Boys” serisinin dördüncü filmle devam edeceği, başrol oyuncuları Will Smith ve Martin Lawrence tarafından onaylandı. Oyuncuların her biri haberi Instagram sayfalarında paylaşarak duyurdular. Sony Pictures da şu anda resmi adı belli olmayan dördüncü filmin ön yapım aşamasında olduğunu doğruladı.

Geçtiğimiz yıl Oscar töreninde Chris Rock’a saldıran Will Smith’in kötü imajı nedeniyle “Bad Boys 4” filminin hazırlık aşamasının durdurulduğuna dair söylentiler çıkmıştı. Ancak Sony patronu Tom Rothman, filmin yapım aşamasında olduğunu söyleyerek bu iddiaları susturdu. Gelen resmi duyuruyla birlikte, hayranlar nihayet en sevdikleri dedektiflerin işlerine geri dönmesi konusunda rahatlayabilirler.

Sony ayrıca Adil El Arbi ve Bilall Fallah’ın hit serinin dördüncü bölümünü yönetmek için geri döneceğini ve devam filminin senaryosunu Chris Bremner tarafından yazıldığını açıkladı. Filmin yapımcılığını Jerry Bruckheimer, Doug Belgrad, Chad Oman ve Westbrook için Will Smith üstlenecek.

Adil El Arbi ve Billall Fallah’ın yönettiği üçüncü film “Bad Boys for Life”ın başarısından sonra Sony’nin, Maimi Polisi dedektifleri Marcus Burnett (Lawrence) ve Mike Lowrey’nin (Smith) ardından Bad Boys serisinin devam filmini çekmek istemesi şaşırtıcı değil.

Yorum Alanı