“Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası”ndan İlk Tanıtım Fragmanı!

“Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası”ndan İlk Tanıtım Fragmanı!

Kasım 30, 2022

243 Okunma

Eser Yapım imzalı, yönetmenliğini Okan Ege Ergüven’in üstlendiği, senaryosu Erol Hızarcı’ya ait komedi filmi “Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası”ndan ilk tanıtım yayınlandı. Filmden ilk tanıtımda Temel’in trafik çevirmesine girdiği, Karadeniz fıkralarını aratmayan bir sahneye yer verildi. Türkiye’yi kahkahaya boğmaya hazırlanan “Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası”nda ilk kez oyuncu ol...

Eser Yapım imzalı, yönetmenliğini Okan Ege Ergüven’in üstlendiği, senaryosu Erol Hızarcı’ya ait komedi filmi “Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası”ndan ilk tanıtım yayınlandı. Filmden ilk tanıtımda Temel’in trafik çevirmesine girdiği, Karadeniz fıkralarını aratmayan bir sahneye yer verildi.

Türkiye’yi kahkahaya boğmaya hazırlanan “Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası”nda ilk kez oyuncu olarak kamera karşısına geçen Reşat Hacıahmetoğlu’nun Temel’i canlandırıyor. Renkli ve zengin oyuncu kadrosuyla öne çıkan filmde Reşat Hacıahmetoğlu, Edanur Hancı, Ömür Arpacı, Osman Kot, Tuna Orhan, Asuman Dabak, Zeynep Eronat, Altan Erkekli ve Salih Kalyon rol alıyor.

Vatikan’ın Şifresi: Bir Temel Macerası”, yakında sinemalarda.

 

Yorum Alanı