“The Witcher: Blood Origin”den Yeni Fragman!

“The Witcher: Blood Origin”den Yeni Fragman!

Kasım 13, 2022

95 Okunma

Netflix, The Witcher prequel'inden yeni bir fragman paylaştı.

Netflix, yaklaşmakta olan dört bölümlük prequel mini dizisi “The Witcher: Blood Origin” için yeni bir teaser fragman yayınladı. “The Witcher”ın anlattığı zamandan 1200 yıl öncesinde geçen Blood Origin, zaman içinde kaybedilen bir hikayeyi, ilk Witcher’ın kökenlerini anlatacak.

Kıta’daki ilk Witcher’ın yaratılmasının yanı sıra Kürelerin Birleşimi gibi Witcher dünyasındaki çeşitli önemli olayları konu eden dizide başrolü Michelle Yeoh üstleniyor. Yeoh, vahşi Elf savaşçıcı Scian rolüyle izleyici karşısında çıkacak. Ona eşlik edecek isimlerden Sophia Brown gezgin müzisyen Eile’ye, Laurance O’Fuarain ise intikamcı Fjall karakterine hayat verecek.

Witcher hayranlarının merakla beklediği dizinin yayın tarihi, geçtiğimiz Eylül ayında dizenlenen Netflix TUDUM etkinliğinde 25 Aralık 2022 olarak duyurulmuştu. Yayınlanan fragman, Scian’ın halkından çalınan eski ve önemli bir bıçağı geri alabilmek için girdiği savaşı gösteriyor.

“The Witcjer”ın yaratıcısı Lauren Schmidt Hissrich ve iki bölümünü kaleme alan ve şarkılarını yapan Declan de Barra’nın imzasını taşıyan “The Witcher: Blood Origin”de ayrıca Minnie Driver, Mirren Mack, Lenny Henry, Jacob Collins Levy, Lizzie Annis, Huw Novelli, Francesca Mills and Joey Batey rol alıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER