The Boys Spin-off’u “Gen V”ye İlk Bakış!

The Boys Spin-off’u “Gen V”ye İlk Bakış!

Aralık 4, 2022

173 Okunma

Diziden ilk video yayınlandı.

Şu sıralar 4. sezondan kadro haberleri gelmeye devam eden, Amazon Prime Video’nun sevilen süper kahraman dizisi The Boys spin-off’u “Gen V”den ilk video geldi.

The Boys Spin-off Dizisi İçin Yeşil Işık Yakıldı!

Gen V, üniversiteye giden genç süper kahramanlara odaklanacak. Süper kahraman olabilmek için çeşitli testlerden geçen gençler; fiziksel, cinsel ve ahlaki sınırlarını zorlayan bu testlerin ardından, en iyi şehirlere yerleşebilmek için birbirleriyle yarışacaklar.

Spin-off dizisinin, The Boys’un hiciv komedisini de yanına alarak Hunger Games’e benzeyeceği söyleniyor. Gen V’nin oyuncu kadrosunda Jaz Sinclair, Lizze Broadway, Shane Paul McGhie, Aimee Carrero, Reina Hardesty ve Maddie Phillips gibi isimler yer alacak. Michele Fazekas ve Tara Butters, The Boys spin-off’unun showrunner’ı olarak görev alacak. Seth Rogen, Evan Goldberg, James Weaver, Neal H. Moritz, Ori Marmur, Pavun Shetty, Ken Levin, Jason Netter, Garth Ennis, Darick Robertson ve Michaela Starr ise yürütücü yapımcı olacak. Gen V ile birlikte bir Vought evreninin yaratılması planlanıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER