Televizyonda En Çok İzlenen Yerli Diziler! (13 – 19 Kasım 2022)

Televizyonda En Çok İzlenen Yerli Diziler! (13 – 19 Kasım 2022)

Kasım 27, 2022

92 Okunma

13 - 19 Kasım haftasında televizyon ekranlarında en çok izlenen yerli diziler belli oldu!Haftalardır yüksek reytingler elde ederek zirveyi kovalayan

13 – 19 Kasım haftasında televizyon ekranlarında en çok izlenen yerli diziler belli oldu!

Haftalardır yüksek reytingler elde ederek zirveyi kovalayan “Yalı Çapkını” bu hafta listenin başını çekiyor. İkinci sırada ise onu “Gönül Dağı” takip ediyor. Her ne kadar birinci sırada bir Star TV yapımı yer alsa da listenin genelini atv dizileri domine ediyor.

“Bu ara TV’de hangi diziler var?” diye merak ediyorsanız en çok izlenenler size yol gösterebilir.

 

1 – Yalı Çapkını (S01 – B09)

Star TV

Varlıklı bir ailenin oğlu olan Ferit, sefahatiyle ünlüdür. Bunun üzerine dedesi Halis Ağa, polisin evine baskın yapması üzerine bir karar aldı ve memleketi Gaziantep’ten yakın oldukları bir ailenin kızını torununa gelin olarak almaya karar verir.

2 – Gönül Dağı (S03 – B77)

TRT 1

Bir gün çocukluk aşkı Dilek’e yeniden kavuşmanın hayalini kuran Taner ve iki kuzeni, kısıtlı imkanlarla mücadele ederken, unutulmaz bir olayın yolunu açar.

3 – Yargı (S02 – B43)

Kanal D, Puhu TV

Yolları bir cinayet davasıyla kesişen bir avukat ve bir savcı, katili bulmak için birlikte çalışmak zorunda kalacak ve bu onların hayatlarında geri dönüşü olmayan bir kırılma noktası yaratacaktır.

4 – Teşkilat (S03 – B55)

TRT 1

Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek, “yer altına” inen yedi vatan sevdalısının hikâyesini ekrana getirecek… Ankara’daki SİHA fabrikasına terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri tarafından organize edildiği tespit edilir. Bunun üzerine Milli İstihbarat Teşkilatı içinde gizli bir tim kurulur. Bu timin amacı saldırının arkasındaki güçleri tespit etmek ve ortadan kaldırmaktı

 

5 – Camdaki Kız (S03 – B57)

Kanal D

Nalan, sıcaklığıyla herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan güzel bir genç kadındır. Ailenin tek çocuğu olarak büyümüş el bebeği gül bebeği, varoluşun içinde yaşamış ve Nalan’ın en iyi okulları şerefle bitirdiği, Türkiye’nin en büyük otel zincirini bulan Köroğlu firmasının mimar olarak kendisinden daha çok koştuğu Sedat Köroğlu’ ile evlilik.

Havva. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek bu masalda umutla el ele yürümeye başlasalar da; yakında hayatları gerçek karanlığa gömülecek.

6 – Kuruluş Osman (S04 – B104)

atv

20 Kasım 2019’da ilk bölümü yayınlanan dizi Bozdağ Film’in yapımcılığını üstlendiği yönetmenlik koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın yazdığı Diriliş Ertuğrul’un devamı düşüncesinde tarih, macera ve drama türünde hazırlanan bir Türk dizisidir.

Dizi, adından da anlaşılacağı üzere Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Ertuğrul Gazi’nin oğlu Osman Bey’in hayatını betimlemektedir.

7 – Aldatmak (S01 – B09)

atv

Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğunu anlamaya başlar.

8 – Bir Küçük Gün Işığı (S01 – B11)

atv

“Bir kadın bir adamı ne kadar sevebilir?” tüm ezberleri bozarak her şeye yeniden başlamak zorunda kalan Elif’in karanlıktan gün ışığına çıkma hikayesini konu alıyor. 10 yıldır bir yalanın içinde yaşayan Elif’in hayatı bir haberle alt üst olur. Çaresiz genç kadının yolu zengin iş adamı Fırat ile beklenmedik bir şekilde kesiştiğinde ise her şey daha da karışır.

9 – Ben Bu Cihana Sığmazam (S01 – B09)

atv

Devlet adına görev yapan ve bir sabotaj kurbanı olan kardeşinin intikamını almaya and içen Cezayir, ölü taklidi yaparak yeni bir hayata başlar ancak onun için bu hayattan kopmak kolay olmaz.

10 – Üç Kız Kardeş (S02 – B26)

Kanal D

3 kız kardeşin isimleri Türkân, Dönüş ve Derya’dır. Sadık Bey ve Nesrin Hanım’la birlikte kucak kucağa oturur ve onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlar.

 

Kaynak: BoxOffice

Yorum Alanı