“Tamirhane” 11 Kasım’da Sinemalarda!

“Tamirhane” 11 Kasım’da Sinemalarda!

Kasım 7, 2022

96 Okunma

Bülent Şakrak'ın yazdığı, Erkan Kolçak Köstendil'in yönettiği "Tamirhane"de Nejat İşler, Merve Dizdar, Rıza Kocaoğlu gibi isimler rol alıyor.

Yarı yalan bir hikaye “Tamirhane” 11 Kasım Cuma günü seyirciyle buluşuyor! Senaryosunu Bülent Şakrak’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Erkan Kolçak Köstendil’in üstlendiği film yıldız oyuncularla dolu kadrosu ve enteresan konusuyla dikkat çekiyor.

Başarılı oyuncular Nejat İşler, Rıza Kocaoğlu, Merve Dizdar, Bülent Şakrak, Ali Seçkiner Alıcı, Gökhan Kıraç, Engin Hepileri, Yaren Alaca ve Erkan Can’ı kadrosunda buluşturan “Tamirhane” filminin yapımcılığını Sky Films, Dentsu Türkiye, Kumbara film, ASC Films ve idpro üstleniyor.

Filmin konusu kısaca şöyle: Yetiştirme yurdunda büyüyen iki kader kardeşi Yılmaz ve Müjdat’a yine kendileri gibi büyüyen manevi babaları Nuri ve İsmet’den boya ve kaporta dükkanı miras kalır. Bir huysuz ihtiyarın arabasını iki sokak öteye bırakmak için çıktıkları yol, gece yarısı arabaya düz kontakt yapılırken onları gören ihtiyarın kalbinin dayanamaması ile hiç bilmedikleri bir yere çıkar. Olaylar, Yılmaz ve Müjdat’ın ihtiyarın cesedini tiner tankına koymalarını gerektiren bir noktaya gelir. Dükkanda araba boyamaya devam eden ikili, cesedin bulunduğu yakıt tankından alınan tinerle boyadıkları arabaların muhteşem gözükmeye başladığını fark ederler. İki sokak ötesi çok ilginç bir yere çıkmıştır…

“Tamirhane” 11 Kasım’da sinemalarda!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER