Tamamen Kadınlardan Oluşan “Hızlı ve Öfkeli” Filmi Gündemde

Tamamen Kadınlardan Oluşan “Hızlı ve Öfkeli” Filmi Gündemde

Ekim 27, 2022

78 Okunma

Universal Pictures film şefi, konuya sıcak baktıklarını açıkladı.

Hızlı ve Öfkeli serisi, 2023 Mayıs’ında çıkacak 10. film “Fast X” ile başlayan iki bölümlük finalle sona erecek. Hayranlar uzun süredir, tamamen kadınlardan oluşan bir spin-off filmi üzerinde kafa yoruyor ve serinin yaratıcı ekibine göre bu kesinlikle mümkün. Universal Pictures film şefi Donna Langley, Business Insider ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda kadınlardan oluşan bir Hızlı ve Öfkeli filmi görmeyi istediğini doğruladı.

2001 yılında, Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster gibi oyuncularla başlayan Hızlı ve Öfkeli serisi toplamda 9 filme ulaştı. Gal Gadot’nun Gisele Yashar, Nathalie Emmanuel’in Ramsey, Michelle Rodriguez’in Letty Ortiz, Helen Mirren’in Queenie, Charlize Theron’un Cipher karakterini ve “Hızlı ve Öfkeli 10″da izleyeceğimiz Brie Larson’ı düşündüğümüzde, hayranların kadınlarda oluşan bir film beklemesi hiç şaşırtıcı değil. “Serimizde çok sayıda harika kadın karakter var ve şimdi Brie Larson da ekleniyor.” diyen Langley, Vin Diesel’in de bu fikre sıcak baktığını belirtti.

Hızlı ve Öfkeli, son 20 yılda sokak yarışı kökenlerinden çok uzaklaştı, ancak şimdi bu keyifli yolculuk Fransız yönetmen Louis Leterrier (The Transporter) ile bitiş çizgisine yaklaşıyor. “Hızlı ve Öfkeli 9″un uzay macerasından sonra bizi nasıl bir final beklediğini tam olarak kestiremesek de iki filmden oluşan final destanında ana kadrodan Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Sung Kang, Nathalie Emmanuel, Charlize Theron, Helen Mirren, Jason Statham, Lucas Black, John Cena ve Anna Sawai’nin geri döneceğini kesin olarak biliyoruz. “Hızlı ve Öfkeli 10” da bu isimlere Jason Momoa ve Daniela Melchior da eşlik edecek.

Yorum Alanı