Stephen King Uyarlaması “The Boogeyman”den Yeni Fragman

Stephen King Uyarlaması “The Boogeyman”den Yeni Fragman

Nisan 18, 2023

68 Okunma

Doğaüstü korku filmi "The Boogeymen" 2 Haziran'da sinemalarda!

Stephen King’in ünlü kısa öyküsünden uyarlanan doğa üstü korku filmi “The Boogeyman”in uzun fragmanı yayınlandı. Fragman, filmin oyuncu kadrosunu tanıtıyor ve tüm ön izleme boyunca hakim olmaya devam edecek tüyler ürpertici atmosferi hemen kuruyor.

Stephen King’in öyküsü ilk olarak 1973’te Cavalier dergisinin bir sayısında yayınlandı. Konu, doğal olmayan bir yaratık tarafından hedef alındığını iddia eden bir hastayla uğraştıktan sonra doğaüstü ve korkunç olaylar yaşamaya başlayan bir psikiyatristi takip ediyor.

Çaresiz kalan adam, psikiyatra öcü adamın (boogeyman) ailesini lanetlediğini ve tek tek her çocuğun peşine düştüğünü söyler. Her çocuğun ölümünün doğal nedenlerle açıklanabileceği gerçeğine rağmen adam, öcü adamın gerçek olduğunda ısrar eder. Psikiyatrist ise rahatsız edici yaratık için yeni bir hedef haline gelene kadar, adamın hikayesini bir fantezi olarak görmezden gelir…

Film, bu hikayenin devamı gibi ilerliyor ve annelerini kaybetmenin kederiyle uğraşan orijinal psikiyatristin iki genç kızını ele alıyor. Onlar bu yasın sürecinin karanlığıyla uğraşırken, babaları hayatlarını daha da zorlaştıracak öcüyü eve getirir. Fragman, kederin tüm biçimlerini inceleyen sürükleyici bir hikayeyi gözler önüne seriyor.

Rob Savage tarafından yönetilen ve Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair, Marin Ireland, Madison Hu, LisaGay Hamilton, David Dastmalchian gibi isimlerin rol aldığı “The Boogeyman” 2 Haziran’da sinemalarda!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER