Sevilen Oyuncu ve Müzisyen Özkan Uğur Hayatını Kaybetti!

Sevilen Oyuncu ve Müzisyen Özkan Uğur Hayatını Kaybetti!

Temmuz 10, 2023

33 Okunma

69 yaşındaki ünlü müzisyen Özkan Uğur, son bir aydır gördüğü tedaviye yanıt verememesi üzerine hayata veda etti.Üç kez lenf kanserini yenen ünlü müzisyen Özkan Uğur, geçtiğimiz aylarda kanserin tekrar nüksetmesi sonucu yoğun bakımda tedavi görüyordu. Solunum cihazına bağlı olarak yaşamını sürdüren sanatçı, 8 Temmuz tarihinde hayata gözlerini yumdu.Müzisyen Özkan Uğur'un, 69 yaşında haya...

69 yaşındaki ünlü müzisyen Özkan Uğur, son bir aydır gördüğü tedaviye yanıt verememesi üzerine hayata veda etti.

Üç kez lenf kanserini yenen ünlü müzisyen Özkan Uğur, geçtiğimiz aylarda kanserin tekrar nüksetmesi sonucu yoğun bakımda tedavi görüyordu. Solunum cihazına bağlı olarak yaşamını sürdüren sanatçı, 8 Temmuz tarihinde hayata gözlerini yumdu.

Müzisyen Özkan Uğur‘un, 69 yaşında hayatını kaybetmesinin ardından cenaze töreni programı belirlendi. “Yahşi Batı” ve “Pek Yakında” gibi filmlerde rol almış olan oyuncu Zafer Algöz, sosyal medya hesabından tören programını paylaştı.

Algöz, paylaşımında “Özkan Uğur’un cenaze töreni 11 Temmuz Salı günü saat 11.00’de AKM’de gerçekleştirilecek. Taksim Camii’nde öğle cenaze namazı kılınacak ve defnedilme işlemi Karacaahmet Mezarlığı’nda gerçekleştirilecektir. Bu acı kaybımızdan dolayı tüm sevenlerine ve ülkemize başsağlığı diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bu haberle ailesini, hayranlarını ve tüm sanatçı dostlarını derinden üzen ünlü müzisyen ve oyuncunun asla akıllardan çıkmayacak bazı sahnelerine aşağıdaki görsellerden bakabilirsiniz.

Kaynak: NTV N-Life

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER