“Recep İvedik 7” Disney+’a 1 Milyon Abone Kazandırdı!

“Recep İvedik 7” Disney+’a 1 Milyon Abone Kazandırdı!

Ocak 1, 2023

138 Okunma

Şahan Gökbakar’ın Disney+ üzerinden yayınlanan “Recep İvedik 7” filmi, platforma 1 milyonun üzerinde abone kazandırdı!Büyük bir hayran kitlesine sahip “Recep İvedik” serisinin yeni filmi “Recep İvedik 7” sinemalar yerine Disney+’ta seyirci ile buluşmuştu. Şahan Gökbakarı’ın başrolünü üstlendiği “Recep İvedik 7” filmi 9 Aralık’ta yayınlandı ve şu ana kadar Disney+’a 1 milyonun üzerinde yeni ku...

Şahan Gökbakar’ın Disney+ üzerinden yayınlanan “Recep İvedik 7” filmi, platforma 1 milyonun üzerinde abone kazandırdı!

Büyük bir hayran kitlesine sahip “Recep İvedik” serisinin yeni filmi “Recep İvedik 7” sinemalar yerine Disney+’ta seyirci ile buluşmuştu. Şahan Gökbakarı’ın başrolünü üstlendiği “Recep İvedik 7” filmi 9 Aralık’ta yayınlandı ve şu ana kadar Disney+’a 1 milyonun üzerinde yeni kullanıcı getirdi. Böylece Disney+, tek bir yapımdan rekor sayıda abone kazanmış oldu. Bu getiri “Recep İvedik 8” ve “Recep İvedik 9” filmleri için de görüşmelerin önünü açtı.

Ayrıca Gökbakar, Disney+ ile kadın erkek ilişkilerine odaklanan “Erdal ile Ece” adında bir komedi dizisi üzerinde de çalışıyor. Togan Gökbakar’ın yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin yakın zamanda sete çıkması bekleniyor (ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz).

Kaynak

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER