Oyuncu Olgun Şimşek Trafik Kazası Geçirdi

Oyuncu Olgun Şimşek Trafik Kazası Geçirdi

Ağustos 24, 2023

11 Okunma

Olgun Şimşek, Muğla'nın Bodrum ilçesinde, kaza yaptı.Ünlü oyuncu Olgun Şimşek, sabah saatlerinde, Bodrum-Turgutreis istikameti Gürece kavşağı yakınlarında kaza yaptı. Ters yönde giden Olgun Şimşek, bir otomobil ile kafa kafaya çarpıştı. Savrulup refüje çıkan araçlar hasar gördü ancak sürücüler kazayı hafif yaralarla atlattı.Şimşek ile diğer aracın sürücüsü Mehmet İlker Teker, ambulansla...

Olgun Şimşek, Muğla’nın Bodrum ilçesinde, kaza yaptı.

Ünlü oyuncu Olgun Şimşek, sabah saatlerinde, Bodrum-Turgutreis istikameti Gürece kavşağı yakınlarında kaza yaptı. Ters yönde giden Olgun Şimşek, bir otomobil ile kafa kafaya çarpıştı. Savrulup refüje çıkan araçlar hasar gördü ancak sürücüler kazayı hafif yaralarla atlattı.

Şimşek ile diğer aracın sürücüsü Mehmet İlker Teker, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumları iyi olan sürücüler ayakta tedavi gördü. Tedavi sonrası Şimşek, hastaneden ayrıldı.

Olgun Şimşek kimdir?

1971 doğumlu oyuncu Olgun Şimşek, “Bir Demet Tiyatro” ile ünlendi. Sonrasında dizi ve filmlerdeki performansıyla Türkiye’nin üst seviye oyuncuları arasında yerini aldı.

Şimşek, Bursa’nın Büyükorhan ilçesine bağlı Yenice köyünde doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Ana Sanat Bölümü’nden mezun oldu. 1993’te “Tersine Dünya”, 1995’te “Yer Çekimli Aşıklar” filmlerinde oynadı. 1997’de başladığı BKM projesi “Bir Demet Tiyatro”daki Kudret rolüyle popülarite kazandı. 1998’de “Karışık Pizza”da rol aldı ve 11. Ankara Film Festivali’nde Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. 2000’de “Yedi Numara” dizisinde Sabit karakterine hayat verdi. 2001’deki “Yeşil Işık” filminden sonra oynadığı Uğur Yücel filmi “Yazı Tura” ile büyük takdir kazandı. Antalya Altın Portakal, Adana Altın Koza, Ankara ve İstanbul Film Festivalleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödüllerinin sahibi oldu. Bu dönemde “Beşik Kertmesi” filminde başrolü Meltem Cumbul ile paylaştı. Başarılı oyuncu Şimşek, son günlerde Netflix’in “Terzi” dizisi ile adından söz ettiriyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER