Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş’ten Dublajlı Fragman

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş’ten Dublajlı Fragman

Aralık 29, 2022

66 Okunma

Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş 2 Haziran 2023'te sinemalarda!

2018 yapımı Bafta, Oscar ve Altın Küre ödül törenlerinden En İyi Animasyon ödülü ile dönen “Spider-Man: Into the Spider-Verse”in devam filmi “Spider-Man Across the Spider-Verse” – Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş’ten Türkçe dublajlı yeni bir fragman yayınlandı.

“Spider-Man: Across the Spider-Verse”ten Resmi Afiş!

Spidey hayranlarının merakla beklediği filmin resmi afişi, Miles Morales’in yanı sıra filmde göreceğimiz diğer Spider-Man varyantlarını da içeriyor. Spidey hayranlarının merakla beklediği filmin resmi afişi, Miles Morales’in yanı sıra filmde göreceğimiz diğer Spider-Man varyantlarını da içeriyor. Bunların arasında Daniel Kaluuya’nın seslendirdiği Spider-Punk, Scarlet Spider, Spider-Man India, Web-Slinger gibi karakterler yer alıyor.

Shameik Moore’un bir kez daha Miles’ı seslendirmek için geri döndüğü filmi yazar ve yapımcıları Phil Lord ile Christopher Miller, bu filmde tam 6 farklı Spider-Man evrenini göreceğimizi açıklamışlardı. Her bir evren farklı animasyon stilleriyle perdeye gelecek.

“Spider-Man: Across the Spider-Verse” 2 Haziran 2023’te sinemalarda olacak. Üçüncü devam halkası “Spider-Man: Beyond the Spider-Verse” ise Mart 2024’te izleyiciyle buluşacak.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER