Netflix’e para ödemek istemeyenler buraya!

Netflix’e para ödemek istemeyenler buraya!

Mart 31, 2023

43 Okunma

Dijital içerik platformlarına para ödemek istemeyen kişiler için ücretsiz Netflix alternatifi olabilecek siteleri paylaşıyoruz.

Dijital akış platformlarına olan ilgi her geçen gün artıyor. Dünya genelinde ise yüz milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Tabii bazıları ücretsiz olduğu gibi oldukça yüksek meblağ talep edenler de bulunuyor. Bu yazımızda ise ücretsiz Netflix alternatifi olabilecek siteleri ve platformları paylaşıyoruz.

Ücretsiz Netflix alternatifi: En iyi 20 platform!

Ülkemizde ve dünyada büyük bir değişim yaşanıyor. Bunun nedeni ise internetin hayatımızda yeni bir kapı aralamış olması. Yalnızca film ve dizi değil, futbol ve basketbol maçları dahil birçok şey dijital platformlara taşınmış durumda.

ücretsiz Netflix alternatifi

Dijital akış platformu dediğimizde ise akla ilk olarak dünya çapında 200 milyondan fazla abonesi bulunan Netflix geliyor. Fakat bu şirket rakipsiz değil. Öyle ki piyasaya yeni çıkanların yanı sıra 150 milyon aboneye ulaşan Amazon Prime Video ve 1.5 yılda rekor büyüme ile abone sayısını 90 milyondan 130 milyona çıkaran Disney+ gibi birkaç dişli rakibi var.

 

Spotify’da haftanın en çok dinlenen şarkıları belli oldu!

Spotify’da haftanın en çok dinlenen şarkıları belli oldu!

Spotify, popüler parçalar listesini güncelledi. 17 Mart ile 23 Mart tarihleri aralığında en çok dinlenen şarkılar belli oldu.

Fakat herkes dijital akış platformlarına para vermek istemiyor. Ya da zaten 2-3 farklı aboneliği olduğu için yenisine ayıracak bütçesi olmayabiliyor. Bu nedenle ücretsiz alternatifleri olduğunu bilmek sevindirici olacaktır.

Sizin için Netflix ve Disney+ gibi çok izlenen platformlara alternatif olabilecek, fakat daha da önemlisi yasal olan bazı siteleri ve platformları bir araya getirdik. Her ne kadar yapıları itibariyle birebir karşılığı olmasa da bol sayıda içerik olduğunu söyleyebiliriz.

İşte Netflix alternatifi ücretsiz siteler ve platformlar:

CrackleTubiTVPopcornflixVuduPluto TVPeacockKanopyHooplaIMDb TVInternet ArchiveThe Roku ChannelYidioSnagFilmsPuhu TVFOXPlayVimeoXumoFilmRiseSpread The WordDocumentary Storm
Bonus: YouTube’da Yeşil Çam başta olmak üzere binlerce yerli ve yabancı film bulunuyor.

Not: Yukarıdaki platformların bazılarına erişebilmek için cihazınızdan bölge değişmeniz gerekebilir. Ayrıca bazıları da ücretsiz yapımların izlenebilmesi için uygulamasının indirilmesini istiyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER