“Müstakbel Damat” Sinemalarda!

“Müstakbel Damat” Sinemalarda!

Kasım 11, 2022

190 Okunma

İlker Ayrık, Hande Soral ve Erdal Özyağcılar'ın başrollerini üstlendiği "Müstakbel Damat" sinemalarda seyircileri bekliyor!

Başarılı komedyen İlker Ayrık’ın başrolünde yer aldığı, ayrıca yönetmen ve senarist koltuğuna oturduğu komedi türündeki “Müstakbel Damat” nihayet seyirciyle buluşuyor! Çekimleri üç yıl önce tamamlanan ancak pandemi nedeniyle vizyona giremeyen film, izleyicileri sinema salonlarına bekliyor.

Filmin başrollerini İlker Ayrık’la birlikte Hande Soral ve Erdal Özyağcılar üstleniyor. “Müstakbel Damat”ın oyuncu kadrosunda ayrıca Ayça Erturan, Ahu Sungur, Suat Sungur, Nilgün Kasapbaşoğlu, Bilge Şen, Ferdi Akarnur ve Yücel Erten gibi isimler bir arada yer alıyor. Filmin şarkısını ise Gripin grubunun solisti Birol Namoğlu seslendirdi.

Son yılların en çok beklenen aile komedisi olan “Müstakbel Damat”ın konusu kısaca şöyle: Sema (Hande Soral) ile Hasan (İlker Ayrık) evlenme planları yapan bir çiftir. Bunu için harekete geçen Hasan, Kıbrıslı bir ailenin kızı olan Sema’yı istemek için İstanbul”dan Kıbrıs’a doğru yola koyulur. Ancak damat adayı Hasan’ın Kıbrıs’a ayak basması, huzur dolu ada hayatının alt üst olmasına neden olur. Bu zamana kadar adada sakin bir yaşam süren aile, telaşlanınca ortalığını birbirine katan bir adam olan Hasan yüzünden birbirinden tuhaf durumlarla karşı karşıya kalır…

Yorum Alanı