Mustafa Açılan, Cem Karaca’nın Hayatını Anlatan Filmde Oynayacak!

Mustafa Açılan, Cem Karaca’nın Hayatını Anlatan Filmde Oynayacak!

Eylül 21, 2023

42 Okunma

“Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisiyle adını duyuran Mustafa Açılan, şimdi de “Cem Karaca” filminde “Mehmet Soyarslan” karakterine hayat verecek.  Mustafa Açılan, en son “Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisiyle gündemdeydi. Şimdi yeni sezon görüşmeleri yaparken, aynı zamanda bir sinema “Cem Karaca” filmine de konuk olacak. Ünlü aktör, Anadolu rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca’nın yaşam öyküsünü anlatan filme dahil olacak. Başarılı bir oyuncu olan Mustafa Açılan, ünlü sinemacı ve müzisyen Mehmet Soyarslan’ı canlandıracak. 1960’lı yıllarda, Cem Karaca ile birlikte Apaşlar grubunda müzik yapmış olan Soyarslan‘ın da yer aldığı ve Cem Karaca’nın hayatına odaklanan filmde, Açılan‘ın Mehmet Soyarslan‘a olan benzerliği dikkat çekecek gibi gözüküyor. Kaynak: Birsen Altuntaş 

“Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisiyle adını duyuran Mustafa Açılan, şimdi de “Cem Karaca” filminde “Mehmet Soyarslan” karakterine hayat verecek. 

Mustafa Açılan, en son “Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisiyle gündemdeydi. Şimdi yeni sezon görüşmeleri yaparken, aynı zamanda bir sinema “Cem Karaca” filmine de konuk olacak. Ünlü aktör, Anadolu rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca’nın yaşam öyküsünü anlatan filme dahil olacak.

Başarılı bir oyuncu olan Mustafa Açılan, ünlü sinemacı ve müzisyen Mehmet Soyarslan’ı canlandıracak. 1960’lı yıllarda, Cem Karaca ile birlikte Apaşlar grubunda müzik yapmış olan Soyarslan‘ın da yer aldığı ve Cem Karaca’nın hayatına odaklanan filmde, Açılan‘ın Mehmet Soyarslan‘a olan benzerliği dikkat çekecek gibi gözüküyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş 

Yorum Alanı