“Kurtlar Vadisi” Geri Dönüyor!

“Kurtlar Vadisi” Geri Dönüyor!

Kasım 16, 2022

2.143 Okunma

Bir zamanların büyük ses getiren dizisi “Kurtlar Vadisi” geri dönmeye hazırlanıyor!“Kurtlar Vadisi” dizisinde Polat Alemdar karakterine hayat veren oyuncu Necati Şaşmaz, heyecan verici açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda soruları yanıtlayan Şaşmaz, “Kurtlar Vadisi” dizisinin yeni bölümleri üzerinde çalıştıklarını söyledi.Önümüzdeki aylarda çekimlere başlamayı ...

Bir zamanların büyük ses getiren dizisi “Kurtlar Vadisi” geri dönmeye hazırlanıyor!

Kurtlar Vadisi” dizisinde Polat Alemdar karakterine hayat veren oyuncu Necati Şaşmaz, heyecan verici açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda soruları yanıtlayan Şaşmaz, “Kurtlar Vadisi” dizisinin yeni bölümleri üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Önümüzdeki aylarda çekimlere başlamayı planladıklarını belirten oyuncu, “Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım ocak ayını görürüz başlamak için” dedi ve ekledi “397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak.”

İlk bölümü 15 Ocak 2003 tarihinde yayınlanan “Kurtlar Vadisi” toplamda 4 sezon sürmüş ve kendisine büyük bir hayran kitlesi edinmişti.

 

Kaynak

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      feyyaz Kasım 16, 2022 22:02:31

    geç bile kalındı bakalım eskisi gibi kadrolar sağlam olcak mı