Kıvanç Tatlıtuğ’un “Aile” Dizisindeki Partneri Değişti!

Kıvanç Tatlıtuğ’un “Aile” Dizisindeki Partneri Değişti!

Aralık 7, 2022

65 Okunma

Kıvanç Tatlıtuğ'un “Aile” dizisinde partneri olması planlanan Özge Özpirinçci yerine Serenay Sarıkaya geçti!Show TV’de yayınlanacak “Aile” dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ, kalabalık bir aileye sahip gece kulübü işletmecisi Aslan karakterine hayat verirken Özge Özpirinçci de psikolog Devin olarak rol alacaktı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yapımcı Kerem Çatay bu ikiliyi bir araya getir...

Kıvanç Tatlıtuğ’un “Aile” dizisinde partneri olması planlanan Özge Özpirinçci yerine Serenay Sarıkaya geçti!

Show TV’de yayınlanacak “Aile” dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ, kalabalık bir aileye sahip gece kulübü işletmecisi Aslan karakterine hayat verirken Özge Özpirinçci de psikolog Devin olarak rol alacaktı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, yapımcı Kerem Çatay bu ikiliyi bir araya getirmekten vazgeçti. Şimdiyse yerine gelecek isim Serenay Sarıkaya olacak. Bu gelişmenin Özpirinçci için bile ani ve beklenmedik olduğu söylentiler arasında.

Ahmet Katıksız’ın yönetmen koltuğunda oturacağı dizinin senaryosu “İlk ve Son”da imzası bulunan Hakan Bonomo’nun kaleminden.

Geçtiğimiz haftalarda Tatlıtuğ’un, Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan “Kral Kaybederse” dizisinden ayrıldığı öğrenilmişti. Konuyla ilgili olarak senaryonun eline ulaşmaması gibi sebeplerin lafı geçse de oyuncunun “Aile” dizisinde yer almayı seçmesi bu kararında ana etken olabilir.

Ay yapım tarafından çekilecek ve Show TV’de ekrana gelecek “Aile” dizisi için şimdilik bir yayın tarihi açıklanmadı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER