Kanal D’nin “Dilek Taşı” Dizisinden Yeni Tanıtım!

Kanal D’nin “Dilek Taşı” Dizisinden Yeni Tanıtım!

Ağustos 24, 2023

30 Okunma

Kanal D'nin Pastel Film yapımı “Dilek Taşı” dizisinden yeni tanıtım yayınlandı!Salih Bademci ve Hazal Subaşı’nın başrollerini paylaştığı, 80’li yıllarda geçen “Dilek Taşı” dizisinden yeni bir tanıtım geldi. Kanal D'nin Pastel Film yapımı “Dilek Taşı” dizisi yeni sezonda izleyici ile buluşacak.  Altan Dönmez’in yönettiği Can Sinan‘ın kaleme aldığı dizide ayrıca Özge Özberk, Mehmet Oz...

Kanal D’nin Pastel Film yapımı “Dilek Taşı” dizisinden yeni tanıtım yayınlandı!

Salih Bademci ve Hazal Subaşı’nın başrollerini paylaştığı, 80’li yıllarda geçen “Dilek Taşı” dizisinden yeni bir tanıtım geldi. Kanal D’nin Pastel Film yapımı “Dilek Taşı” dizisi yeni sezonda izleyici ile buluşacak.  Altan Dönmez’in yönettiği Can Sinan‘ın kaleme aldığı dizide ayrıca Özge Özberk, Mehmet Ozan Dolunay, Perihan Savaş, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil ve Engin Yüksel gibi isimler yer alıyor.

“Dilek Taşı” dizisinin konusu ne?

1987 yılında başlayan hikayede yer alan Aras Rona ve Rüçhan Rona, oldukça varlıklı bir ailenin üyeleridir. Figen Kutlu (Hazal Subaşı), ailesiyle birlikte Rona ailesinin malikanesinde yaşamaktadır. İdam cezasıyla yargılanan Mustafa’nın (Salih Bademci) eşi öldüğü için Çocuk Esirgeme Kurumu’na verilen kızı Cemre’yi Rona ailesi evlatlık olarak kabul eder.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER