John Wick İçin Zaman Daralıyor!

John Wick İçin Zaman Daralıyor!

Aralık 6, 2022

62 Okunma

Yeni John Wick 4 posteri merakla beklenen film için heyecanı arttırdı.

Lionsgate, 24 Mart 2023’te vizyona girecek “John Wick: Chapter 4” için Keanu Reeves’in yer aldığı yeni bir poster paylaştı. Posterde kravat yerine konumlandırılmış kum saati, bu filmin John Wick için yolun son olabileceğini ima eden pazarlama stratejisinin son adımı olarak dikkat çekti.

Neyse ki ne Lionsgate ne de Keanu Reeves John Wick’i bırakmaya niyetli. Devam filmleri ve Ana de Armas başrollü “Ballerina” gibi spin-off projeleriyle John Wick dünyası genişlemeye devam edecek.

Poster, Brezilya’daki Comic-Con etkinliği CCXP’daki “John Wick 4: Baba Yaga” etkinliğinde görücüye çıktı. Panele katılan Keanu Reeves hayranlar tarafından coşkuyla karşılandı. Sevile aktör kendisini alkışlarla ve tezahüratlarla karşılayan hayranlarının karşısında eğilerek bir kez daha sempati topladı.

Keanu bows down to the fans at #CCXP22 pic.twitter.com/yW6zyCN4g5

— John Wick: Chapter 4 (@JohnWickMovie) December 4, 2022

John Wick macerasının dördüncü devam halkası için, başroldeki Keanu Reeves’in yanı sıra Laurence Fishburne, Ian McShane ve Lance Reddick de geri dönüyor. Bu filmde oyuncu kadrosunda Donnie Yen, Bill Skarsgård, Hiroyuki Sanada, Scott Adkins, Clancy Brown ve Shamier Anderson gibi yeni isimler de eklendi.

Chad Stahelski’nin de yönetmen koltuğuna döndüğü filmin senaryosu bu kez yalnızca Shay Hatten ve Michael Finch tarafından yazıldı. Yani John Wick 4, serinin yaratıcısı Derek Kolstad’ın senaryo ekibinde yer almadığı ilk film.

Yorum Alanı