Jason Momoa DC’de Yeni Bir Karakteri mi Canlandıracak?

Jason Momoa DC’de Yeni Bir Karakteri mi Canlandıracak?

Kasım 11, 2022

96 Okunma

Jason Momoa'nın rüya projesinden bahsetmesi ve James Gunn'ın gizemli paylaşımı, Aquaman yıldızının Lobo olacağına dair söylentileri körükledi.

DC Evreni’nde Aquman karakterine hayat veren Jason Momoa, Warner Bros’un Dc Film Departmanı’nın başına geçen James Gunn ve Peter Safran ile birlikte nihayet hayalindeki DC projesini gerçekleştirebileceğini söyleyince DC hayranları bu hayal projesinin ne olabileceği konusunda spekülasyonlara başladılar.

Çok geçmeden James Gunn, DC’nin Lobo karakterinin görseliyle birlikte yeni bir sosyal medya hesabı açtı ve Jason Momoa’nın Lobo olacağı yönündeki iddiaları körükledi. Momoa ile röportaj yapan comicbook, ünlü aktöre bu iki durumun bağlantılı olup olmadığını sordu. Momoa net bir cevap vermekten kaçınırken, Lobo’nun en sevdiği çizgi roman karakteri olduğunu belirtti: “Eh, herkes benim bir çizgi roman hayranı olduğumu biliyor. En çok topladığım çizgi roman ve var olan her çizgi romanı bende olan karakter… Araştırmanızı yapıp ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

Gunn herhangi bir açıklama yapmamış olsa da Momoa’nın bir TV dizisi veya bir film için gerçekten de Lobo karakteriyle bir şekilde ilişkisi olduğu yönünde iddialar var. Ancak asıl soru Momoa’nın gerçekten de Lobo’yu oynayıp oynamayacağı. Aktör hali hazırda Aquaman’i oynadığı için aynı evrende ikinci bir karakteri oynaması pek olasılık dahilinde değil. Diğer yandan Warner Bros DD filmlerinde, Marvel’ın aksine, tek bir evren yerine farklı hikaye evrenlerini destekliyor. Bu durumda hayranların Momoa’yı Lobo rolünde görme hayali gerçek olabilir…

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER