James Corden “Yüzüklerin Efendisi” Seçmelerine Katılmış

James Corden “Yüzüklerin Efendisi” Seçmelerine Katılmış

Aralık 31, 2022

60 Okunma

Oyuncu ve sunucu James Corden, Sam karakteri için seçmelere katıldığını doğruladı.

Peter Jackson’ın “Yüzüklerin Efendisi” üçlemesine hayran olanlar için, Samwise Gamgee rolünde Sean Astin’den başkasını düşünmek imkansız. Astin’in bu değerli karakteri canlandırırken ortaya koyduğu performans olmadan, Yüzüklerin Efendisi serisi bugün bildiğimiz halinden oldukça farklı olurdu.

Ancak tabii ki bu rol Sean Astin’e gitmeden önce, başka oyuncuların da katıldığı seçmeler yapıldı. Bir söylentiye göre, oyuncu ve talk show sunucusu James Corden da Samwise Gamgee karakteri için seçmelere katılmıştı. Corden katıldığı “Happy Sad Confused” podcast programında bu söylentiyi doğruladı ve seçmelerinin hiç iyi gitmediğini belirtti.

İngiliz oyuncu, “Londra’daki herkes ‘Yüzüklerin Efendisi’ seçmelerine katıldı. Herkes!” dedi. “Diğer iki arkadaşım içeri girdi,” diye ekledi Corden, “ertesi gün hepimiz geri çağrıldık ve ertesi gün tekrar çağrıldık. Ve ondan sonra hiçbirimiz geri çağrılmadık!”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Josh Horowitz (@joshuahorowitz)’in paylaştığı bir gönderi

2015’ten bu yana CBS’inn “The Late Late Show” programının sunuculuğunu yapan Corden, “Yüzüklerin Efendisi”ni kaçırmış olsa da sonunda kendisini “Into the Woods”, “Ocean’s 8” ve “Cats” gibi büyük Hollywood filmlerinde buldu. Oyuncu 2023’te “”The Late Late Show”dan ayrılacağını açıklamıştı.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER