“Hızlı ve Öfkeli 10″dan Altyazılı Fragman!

“Hızlı ve Öfkeli 10″dan Altyazılı Fragman!

Mart 12, 2023

81 Okunma

"Hızlı ve Öfkeli 10" 19 Mayıs'ta sinemalarda!

Hızlı ve Öfkeli Efsanesi’nin yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 10, sinemanın en önemli ve en popular global film serilerinden birinin son bölümlerini başlatıyor.

Dom Toretto (Vin Diesel) ve ailesi birçok görevde ve birçok imkansızlıklarda, yollarına çıkan tüm düşmanları zekice, cesurca ve hızlı sürüşleriyle yenmişti. Şimdi, bugüne kadar karşılarına çıkan en ölümcül rakiple karşı karşıyalar: Geçmişin gölgelerinden çıkan, kan davasıyla beslenen ve bu aileyi parçalayıp Dom’un sevdiği her şeyi ve herkesi sonsuza dek yok etmeye kararlı, dehşet verici bir tehlike.

2011 yılının Hızlı ve Öfkeli 5 filminde Dom ve ekibi, Rio de Janeiro’daki bir köprünün üstünde, Brezilyalı alçak uyuşturucu kralı Hernan Reyes’i ortadan kaldırıp krallığını yok etmişti. Ama bilmedikleri Reyes’in oğlu Dante’nin (Jason Momoa) her şeye tanıklık ettiği ve son 12 yılını Dom’un yaptıklarının bedelini ödemesi için bir plan yaparak geçirdiğiydi.

Dante’nin planı, Dom’un ailesini Los Angeles’tan Roma’nın yeraltı mezarlarına, Brezilya’dan Londra’ya ve Portekiz’den Antarktika’ya kadar dağıtacak. Yeni müttefikler bulunacak ve eski düşmanlar yeniden ortaya çıkacak. Ama Dom, 8 yaşındaki oğlunun (Leo Abelo Perry) Dante’nin intikamının nihai hedefi olduğunu anlayınca her şey değişecek.

Yönetmenliğini Louis Leterrier’ın (Titanların Öfkesi, The Incredible Hulk) yaptığı Hızlı ve Öfkeli 10’da; Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood ve Oscar ödüllü Helen Mirren ile Oscar ödüllü Charlize Theron rollerine geri dönüyor.

Filmde ayrıca olağanüstü bir yeni oyuncu kadrosu yer alıyor; Brie Larson Büro’dan hain bir temsilci olan Tess rolünde, Alan Richtson (Reacher) Dom’un ekibini selefi Bay Nobody kadar sevmeyen Büro’nun yeni başkanı Aimes rolünde, Daniela Melchior (The Suicide Squad), Dom’un geçmişiyle güçlü bir bağlantısı olan Brezilyalı sokak yarışçısı rolünde ve efsanevi, Oscar ödüllü Rita Moreno, Dom ve Mia’nın büyükannesi Büyükanne Toretto rolünde izleyici karşısına çıkacak.

“Hızlı ve Öfkeli 10” 19 Mayıs’ta sinemalarda!

Yorum Alanı