Guy Ritchie’nin Jake Gyllenhall Başrollü Filmi “The Covenant”tan İlk Fragman!

Guy Ritchie’nin Jake Gyllenhall Başrollü Filmi “The Covenant”tan İlk Fragman!

Şubat 5, 2023

490 Okunma

Guy Ritchie'nin ilk savaş filmi "The Covenant" 28 Nisan'da vizyona giriyor.

Guy Ritchie’nin, 28 Nisan’da izleyiciyle buluşacak olan savaş filmi “The Covenant”tan ilk fragman yayınlandı. Film hem Guy Ritchie’nin hem de başrolü üstlenen Jake Gyllenhaal’un ilk savaş filmi olma özelliğini taşıyor.

Hikaye, ABD Ordusundan Çavuş John Kinley (Jake Gyllenhaal) ve Afgan tercüman Ahmed’i (Dar Salim) takip ediyor. Birimleri devriye gezerken pusuya düşürüldüğünde, hayatta kalabilen yalnızca onlar olur ve peşlerinde düşman savaşçıları varken Ahmed, yaralı Kinley’i kilometrelerce zorlu araziden güvenli bir yere taşımak için hayatını riske atar.

Kinley, Ahmed ve ailesine söz verildiği gibi Amerika’ya güvenli bir geçiş hakkı verilmediğini öğrendiğinde, Taliban onları yakalamadan önce onları geri almak için savaş bölgesine dönerek borcunu ödemek zorundadır.

Filmin oyuncu kadrosunda Alexander Ludwig, Antony Starr, Jason Wong, Bobby Schofield, Sean Sagar, Sina Parvaneh, Emily Beecham, Cyrus Khodaveisi ve Christian Ochoa gibi isimler de yer alıyor. Guy Ritchie filmi, daha önce “Operation Fortune: Ruse de Guerre”, “Wrath of Man” ve “The Gentlemen” gibi filmlerde kendisiyle birlikte çalışmış olan Ivan Atkinson ve Marn Davies ile birlikte kaleme aldı.

Resmi adı “Guy Ritchie’s The Covenant” olan film 28 Nisan’da vizyona girecek.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER