Guy Ritchie İmzalı Aksiyon Filmi “Servet Operasyonu” Sinemalarda!

Guy Ritchie İmzalı Aksiyon Filmi “Servet Operasyonu” Sinemalarda!

Ocak 16, 2023

71 Okunma

Filmde Jason Statham, Aubrey Plaza, Hugh Grant, Kaan Urgancıoğlu gibi isimler rol alıyor.

Guy Ritchie’nin Jason Statham başrollü aksiyon filmi “Servet Operasyonu” (Operation Fortune: Ruse de guerre) sinema salonlarında izleyicileri bekliyor!

Çekimlerinin büyük bir kısmı Antalya’da gerçekleştirilen “Servet Operasyonu”, dünya için büyük tehdit oluşturan yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için zorlu bir maceraya atılan bir ajanın hikayesini konu ediyor. Jason Statham’a Hugh Grant, Aubrey Plaza ve Josh Hartnett’ın eşlik ettiği filmde ayrıca, Kaan Urgancıoğlu ve Tim Seyfi rol alıyor.

“Servet Operasyonu”nun konusu kısaca şöyle: M16 ajanı Orson Fortune (Jason Statham), yeni bir ölümcül silah teknolojisinin ticarileştirilmesini önlemek için uluslararası bir istihbarat ittifakı olan “Five Eyes” tarafından işe alınır. Fortune, zengin silah tüccarının izini sürmeye çalışırken dünyayı dolaşmak zorunda kalır. Film Antalya’nın Kaleiçi bölgesi, Su Kemeri, EXPO alanı ve Cumhuriyet Meydanı ve 2 bin yıllık Aspendos Antik Tiyatrosu’nda geçen aksiyon sahneleriyle dikkat çekiyor.

Orson Fortune, operasyonda CIA teknoloji uzmanı Sarah Fidel (Aubrey Plaza) ile birlikte çalışmak zorunda kalır, ayrıca Hollywood’un en büyük yıldızlarından birini kendisine yardım etmesi için işe alır. Son dönemlerde yaptığı projelerle adından sıkça bahsettiren başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu filmde “Casa” isimli bir mafya liderini canlandırıyor. Tim Seyfi, ise Hugh Grant’ın canlandırdığı silah tüccarının sağ kolu Alexander karakteri ile izleyicinin karşısına çıkıyor.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER